lt
en
KONTAKTAI

Pirkimo, pristatymo ir grąžinimo taisyklės

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) sudaro susitarimą tarp UAB S-Sportas LT (uždaroji akcinė bendrovė, įsteigta ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, juridinio asmens kodas 303012338, kurios registruotos buveinės adresas Aukštabalio g. 14-39, Šiauliai, Lietuva, adresas korespondencijai: Ateities g. 33, Vilnius, Lietuva) (toliau – Pardavėjas) ir Jūsų, pagal kurį Pardavėjas suteiks Jums galimybę įsigyti LTeam elektroninėje parduotuvėje (toliau – E-parduotuvė) siūlomas prekes (toliau – Prekės).

1.2. Jūs turite teisę įsigyti Prekių tik tuo atveju, jei pagal galiojančius įstatymus galite sudaryti įpareigojančią sutartį su Pardavėju, ir tik tuo atveju, jei laikysitės šių Taisyklių bei galiojančių įstatymų. Jeigu Jums mažiau nei 18 metų, įsigyti Prekes galite tik su tėvų ar kitų teisėtų atstovų sutikimu. Pateikdami Prekių užsakymą, Jūs patvirtinate, jog esate 18 metų ar vyresnis asmuo arba turite tėvų ar kitų teisėtų atstovų sutikimą.

1.3. Su Pardavėju galite susisiekti šiais kontaktais:

Tel.: +370 620 12300
El. paštas: vilnius@s-sportas.lt
Adresas: Ateities g. 33, 06325 Vilnius, Lietuva
Atsiskaitomoji sąskaita: LT887300010134667646, bankas [Swedmank AB]

2. PREKIŲ PIRKIMAS

2.1. Jums apsilankius E-parduotuvėje ir pasirinkus Prekes, tokio pasirinkimo pagrindu suformuojamas Prekių krepšelis.

2.2. Suformavus Prekių krepšelį, turite suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms Prekėms pristatyti. Įsitikinkite, jog pateikti duomenys yra teisingi, o užsakomos Prekės atitinka Jūsų pageidavimus. Jūs turite galimybę pataisyti klaidas, jei jų yra, prieš patvirtindami užsakymą. Jūsų pateikti duomenys tvarkomi Privatumo pranešime numatytais tikslais ir tvarka.

2.3. Jūs sutinkate, jog pateikdami užsakymą E-parduotuvėje, už Prekes įsipareigojate sumokėti kainą, nurodomą užsakyme. Į E-parduotuvėje ir užsakyme nurodytą Prekės kainą įskaičiuoti visi mokesčiai, tačiau neįskaičiuotas mokestis už Prekių pristatymą, kurį Jūs turėsite sumokėti papildomai (nebent E-parduotuvėje nurodyta kitaip). Kainos E-parduotuvėje ir užsakyme nurodomos Eurais.

2.4. Už Prekes galite atsiskaityti naudodamiesi Paysera mokėjimo iniciavimo paslauga, kurios pagalba mokėjimo nurodymas pas Jūsų pasirinktą mokėjimo paslaugų teikėją bus suformuotas automatiškai, arba mokėjimo pavedimu. Mokėjimo pavedimą galite atlikti į Taisyklių 1.3 punkte nurodytą banko sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami užsakymo numerį.

2.5. Mokėjimas turi būti atliktas ne vėliau kaip per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo pateikimo.

2.6. Jums patvirtinus užsakymą, Pardavėjas gauna visą informaciją apie jį. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Pardavėjas. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp Jūsų ir Pardavėjo yra sudaryta sutartis. Tačiau Pardavėjas privalo tokią sutartį vykdyti tik nuo to momento, kai Pardavėjas gauna patvirtinimą iš Paysera ar savo banko apie atsiskaitymą už Prekes.

2.7. Pateikus užsakymą, Jūsų nurodytu el. paštu bus išsiųstas elektroninis laiškas, kuriame nurodomos užsakytos Prekės bei Jūsų pateikti duomenys.

2.8. Pardavėjas gavęs pranešimą, jog atlikote apmokėjimą už užsakytas Prekes, įsipareigoja įvykdyti Jūsų užsakymą.

3. PREKIŲ SAVYBĖS IR KOKYBĖ

3.1. Prekių savybės nurodomos E-parduotuvėje prie kiekvienos Prekės aprašymo. Pardavėjas siekia užtikrinti, kad Prekės atitiktų teisės aktuose nustatytus reikalavimus ir būtų tinkamos naudoti pagal jų paskirtį.

3.2. Pateikdamas užsakymą, Jūs patvirtinate, jog esate susipažinęs su tuo ir suprantate, kad Prekės, nurodytos E-parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus Prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Jūsų naudojamo monitoriaus ar kito įrenginio ypatybių ar nustatymų. Pardavėjas negarantuoja ir neužtikrina, kad Prekių spalva, forma ar kiti parametrai bus identiški E-parduotuvėje pateiktam ar Jūsų matomam vaizdui. Tokie skirtumai nebus laikomi Prekių trūkumais.

3.3. Pardavėjas įsipareigoja perduoti Prekes, kurios atitinka informaciją, nurodytą E-parduotuvėje pateiktame Prekės aprašyme. Pardavėjas taip pat įsipareigoja pateikti Jums užsakyme nurodytą Prekių asortimentą ir kiekį, tačiau neatsako tais atvejais, kai perduotų Prekių asortimentas ar kiekis nėra tikslus dėl to, jog Jūs neteisingai nurodėte duomenis užsakyme, pateiktame Pardavėjui.

4. PREKIŲ PRISTATYMAS

4.1. Užsakydamas Prekes, Jūs turite pasirinkti Prekių pristatymo būdą ir nurodyti Prekių pristatymo adresą. Pristatymas galimas šiais būdais:

(a) Jūsų nurodytu adresu per kurjerius (paprastai pristatoma per 1-2 darbo dienas).

Pasirinkdami šį pristatymo būdą, pasirūpinkite, kad pristatymo adresas užsakyme būtų nurodytas teisingai. Pasirinkę Prekių pristatymą kurjeriu, Jūs įsipareigojate Prekes priimti pats. Tuo atveju, kai Prekių pats priimti negalite, o Prekės pristatytos nurodytu adresu, Jūs neturite teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamam subjektui.

(b) Pristatymas į pasirinktą paštomatą (paprastai pristatoma per 1-3 darbo dienas).

Pasirinkę pristatymą į paštomatą, turėsite galimybę iš sąrašo pasirinkti labiausiai tinkantį ar arčiausiai esantį paštomatą. Kaip naudotis paštomatu, galite skaityti paštomato paslaugų teikėjų svetainėse: Omniva, DPD, LPExpress.

(c) Užsakytas prekes taip pat galite atsiimti S-Sportas parduotuvėse (paprastai paruošiama per 1 darbo dieną). Prieš atvykdami atsiimti Prekes, būtinai sulaukite el.laiško, patvirtinančio, kad užsakymas paruoštas atsiėmimui.

4.2. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyti Prekių pristatymo ar atsiėmimo laikai yra preliminarūs. Nors mes visada stengiamės įvykdyti užsakymą kiek įmanoma greičiau, kartais jo paruošimas gali užtrukti ilgiau dėl didelio užsakymų kiekio ar pristatymo paslaugų teikėjų užimtumo. Pardavėjas visada informuoja apie pristatymo statusą, sekite šią informaciją. Kai siunta išsiųsta, ją galite sekti pagal siuntos numerį pristatymo paslaugų teikėjo sistemoje.

4.3. Tais atvejais, kai priėmęs Prekes pastebite, jog siuntoje nėra užsakytos Prekės, informuokite apie tai Pardavėją nedelsdami.

4.4. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad Prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

5. PREKIŲ KEITIMAS ARBA GRĄŽINIMAS

5.1. Kiekvienai E-parduotuvėje pirktai Prekei Pardavėjas suteikia 14 (keturiolikos) kalendorinių dienų keitimo arba grąžinimo garantiją. Šis terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kai Jūs gavote Prekę.

5.2. Per nurodytą 14 (keturiolikos) kalendorinių dienų terminą Jūs turite teisę kreiptis į Pardavėją dėl Prekės pakeitimo arba grąžinimo dėl nustatytų Prekės trūkumų arba nenurodydami priežasties (t. y. pasinaudodami savo teise atsisakyti nuotolinės sutarties, kurią Jums suteikia Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės aktai).

5.3. Visais atvejais Jums grąžinant Prekę, ji turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

5.4. Jeigu ketinate pakeisti arba grąžinti netinkamos kokybės Prekę dėl nustatytų jos trūkumų ar atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodydami jokių priežasčių (t. y. ne dėl Prekės kokybės trūkumų), Jūs turite nedelsdami, ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo dienos, pranešti apie tai Pardavėjui el. paštu vilnius@s-sportas.lt ir prisegti pirkimo įrodymą. Galite pasinaudoti čia pateikiama pavyzdine grąžinimo pranešimo forma.

5.5. Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus su Pardavėju grąžinimo, Prekės atgal nepriimamos.

5.6. Jūs turite nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai apie grąžinimą pranešėte Pardavėjui el. paštu, išsiųsti Prekes atgal Pardavėjui adresu Ateities g. 33, 06325 Vilnius, Lietuva. Prašome su grąžinamomis Prekėmis pateikti užpildytą Prekių grąžinimo formą, kurią galite rasti čia. Terminas bus nepažeistas, jeigu Jūs Prekes išsiuntėte prieš pasibaigiant 14 (keturiolikos) dienų terminui. Prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas turite padengti Jūs.

5.7. Jeigu Prekę grąžinate dėl netinkamos kokybės, Pardavėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas nuo Prekės gavimo savo sąskaita pakeisti netinkamos kokybės Prekę tinkama arba grąžinti visus už ją bei jos pristatymą Jums sumokėtus pinigus. Jeigu atsisakote sutarties, Pardavėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas nuo Prekės gavimo grąžinti visus už ją bei jos pristatymą Jums sumokėtus pinigus. Pinigai už grąžintas Prekes, įskaitant Prekių pristatymo Jums išlaidas, grąžinami per 3 (tris) darbo dienas nuo tos dienos, kai Prekė pasiekia Pardavėją nurodytu adresu. Pinigai grąžinami į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

6. INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

6.1. Prekės yra žymimos prekių ženklais ir kitais žymenimis, kurie priklauso Tarptautiniam olimpiniam komitetui, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, Lietuvos olimpiniam fondui, Pardavėjui ir/ar kitiems asmenims ir yra saugomi teisės aktais. Prekės taip pat yra intelektinės nuosavybės objektai ir yra saugomos teisės aktais.

6.2. E-parduotuvėje naudojami prekių ženklai ir logotipai, domeno vardas, pati E-parduotuvė ir interneto svetainė, kurioje ji yra talpinama, o taip pat visi atskiri jų elementai, įskaitant tekstus, fotografijas, piešinius ir visą medžiagą, esančią E-parduotuvėje bei interneto svetainėje, bet kurio E-parduotuvės ar interneto svetainės puslapio pateikimas, vaizdas bei dizainas ir visos intelektinės nuosavybės teisės į juos išimtinai priklauso tik šių Taisyklių 6.1 punkte nurodytiems asmenims. Jūs įsipareigojate nekopijuoti, nekeisti ar kitaip nenaudoti šių intelektinės nuosavybės objektų be atskiro rašytinio teisių turėtojo sutikimo.

7. ATSAKOMYBĖ

7.1. Jūs turite pateikti Pardavėjui visą teisingą ir išsamią prašomą pateikti informaciją. Jūs esate atsakingi už teisingo Prekių pristatymo adreso nurodymą.

7.2. Pardavėjo atsakomybė už Prekių kokybę ir pristatymą yra nustatyta taikytinuose teisės aktuose.

8. PAKEITIMAI IR NUTRAUKIMAS

8.1. Pardavėjas gali kartas nuo karto keisti šias Taisykles. Naujausia (aktuali) Taisyklių versija visada bus matoma ir pasiekiama E-parduotuvėje. Prieš patvirtindami užsakymą, Jūs privalote susipažinti su tuo metu galiojančia Taisyklių redakcija. Kiekvienam užsakymui bus taikoma Taisyklių redakcija, kuri galiojo tokio užsakymo patvirtinimo metu.

8.2. Pardavėjas turės teisę bet kuriuo metu nebetęsti (nutraukti) E-parduotuvės veiklą. Toks nutraukimas neįtakos tuo metu galiojančių Prekių pirkimo-pardavimo sutarčių.

9. KITOS SĄLYGOS

9.1. Šios Taisyklės ir bet kuri Prekių pirkimo-pardavimo sutartis yra sudaromos ir turi būti aiškinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

9.2. Bet kokie iš šių Taisyklių ar atskiros Prekių pirkimo-pardavimo sutarties kylantys arba su jomis susiję ginčai, nesutarimai ar pretenzijos, taip pat jų pažeidimo, nutraukimo ar galiojimo klausimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

9.3. Visi įspėjimai ar kiti pranešimai, susiję su Prekėmis, šiomis Taisyklėmis, bus pateikiami el. paštu (siunčiant Pardavėjui – vilnius@s-sportas.lt, siunčiant Jums – Prekių užsakymo metu pateiktu el. pašto adresu).

9.4. Jei kuri nors iš šių Taisyklių nuostatų yra arba tampa visiškai arba iš dalies nebegaliojanti, likusių nuostatų galiojimui tai įtakos neturi.

 

PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Šiame privatumo pranešime Jums pateikiame informaciją, kaip UAB S-Sportas LT (juridinio asmens kodas 303012338, kurios registruotos buveinės adresas Aukštabalio g. 14-39, Šiauliai, Lietuva, adresas korespondencijai: Ateities g. 33, Vilnius, Lietuva) bei labdaros ir paramos fondas Lietuvos olimpinis fondas (juridinio asmens kodas 190725412, buveinė adresu Olimpiečių g. 15, Vilnius) tvarko Jūsų asmens duomenis, Jums perkant prekes LTeam elektroninėje parduotuvėje.

UAB S-Sportas LT bei labdaros ir paramos fondas Lietuvos olimpinis fondas  (kartu toliau – Duomenų valdytojai) yra bendri Jūsų asmens duomenų valdytojai, kadangi jie nustato bendrus asmens duomenų tvarkymo tikslus, Jums apsiperkant LTeam elektroninėje parduotuvėje. 

Duomenų valdytojai tvarko Jūsų asmens duomenis (bet kokią apie Jus renkamą informaciją, kuri gali būti panaudota Jūsų asmens tapatybei nustatyti bei yra saugoma elektroniniu ar kitu būdu) žemiau nurodomais tikslais.

Kokius Jūsų asmens duomenis mes renkame?

 • Užsakymo vykdymo ir elektroninės prekybos organizavimo tikslu Duomenų valdytojai tvarko šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, IP adresą, prekių pristatymo adresą, prekių apmokėjimo duomenis, užsakymų – pristatymų veiksmų istoriją, grąžinimų istoriją, komunikaciją su Jumis. Šie asmens duomenys yra renkami sutarties vykdymo bei įstatyminės prievolės (išrašyti sąskaitas) tikslais bei yra saugomi 10 (dešimt) metų nuo pirkimo-pardavimo sutarties įvykdymo. Jūsų duomenys, reikalingi atsiskaitymui, yra perduodami UAB „Paysera LT“ ar Jūsų pasirinktam bankui.
 • Užsakymo pristatymo tikslu Duomenų valdytojai tvarko šiuos asmens duomenis: vardas, pavardė, telefono numeris, adresas, paštomato informacija, siuntos numeris. Šie asmens duomenys yra tvarkomi sutarties vykdymo pagrindu bei yra saugomi 10 (dešimt) metų nuo pirkimo-pardavimo sutarties įvykdymo. Užsakymo pristatymo tikslu Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami kurjerių tarnyboms.
 • Jeigu sutinkate (užsisakote naujienlaiškį, pažymite registruodamiesi ar pirkdami E-parduotuvėje), tiesioginės rinkodaros tikslu Duomenų valdytojai tvarko šiuos asmens duomenis: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris. Šie asmens duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu bei yra saugomi 3 (trejus) metus nuo sutikimo davimo. Jeigu ir nesate davę sutikimo ar užsisakę naujienlaiškio, tačiau esate Duomenų valdytojo klientas (per pastaruosius dvejus metus pirkote mūsų prekių ar užsakėte paslaugų), teisėto intereso vykdyti rinkodarą pagrindu (Elektroninių ryšių įstatymo 69 str.), toks Duomenų valdytojas Jums gali siųsti pasiūlymus ar naujienlaiškius dėl panašių prekių ar paslaugų. Šiuo atveju ir tikslu Duomenų valdytojas tvarko šiuos asmens duomenis: vardas, pavardė, el. pašto adresas. Šie asmens duomenys yra tvarkomi 1 (vienerius) metus nuo prekių ar paslaugų įsigijimo dienos. Kiekvieną kartą siunčiant pasiūlymus, Jums bus suteikiama galimybė atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų, pranešant apie tai el. paštu ar kitais nurodytais būdais.
 • Komunikacijos su klientais (skundai, prašymai, kreipimaisi) tikslu Duomenų valdytojai tvarko šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numeris, užklausoje ar prašyme pateikiamą informaciją. Šie asmens duomenys yra tvarkomi teisėto intereso užtikrint teikiamų paslaugų kokybę pagrindu ir yra saugomi 2 (dvejus) metus nuo komunikacijos pabaigos.

Kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys?

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Duomenų valdytojai, tiek nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, tiek paties duomenų tvarkymo metu, įgyvendina tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Atitinkamos priemonės nustatomos atsižvelgiant į pavojus, kurie kyla dėl asmens duomenų tvarkymo.

Kam galime atskleisti Jūsų asmens duomenis?

Mes galime atskleisti informaciją apie Jus mūsų darbuotojams, tarpininkams, paslaugų teikėjams, tokiems kaip skolų administravimą ar išieškojimą vykdančioms įmonėms, archyvavimo paslaugas teikiančioms įmonėms, rinkodaros paslaugas, IT paslaugas teikiantiems asmenims ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šiose Taisyklėse.

Mes galime atskleisti Jūsų asmens duomenis asmens duomenų tvarkytojams, kurie teikia mums paslaugas (atlieka darbus), t.y. IT paslaugų teikėjai, auditoriai, teisininkai, konsultantai, ir tvarko Jūsų duomenis mūsų, kaip duomenų valdytojo, vardu.

Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti asmens duomenis tik pagal mūsų nurodymus ir tik ta apimtimi ir tiek, kiek tai yra būtina. Pasitelkdami duomenų tvarkytojus, imamės visų reikiamų priemonių, siekdami užtikrinti, kad ir mūsų duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir technines asmens duomenų saugumą užtikrinančias priemones bei išlaikytų asmens duomenų paslaptį.

Jūsų duomenys gali būti perduodami valstybės įstaigoms ir institucijoms, kitiems asmenims, vykdantiems įstatymų jiems pavestas funkcijas.

Be to, mes galime atskleisti informaciją apie Jus:

 • jei turime padaryti tai pagal įstatymą;
 • siekdami apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų asmens duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums).

Kokios yra Jūsų teisės?

Žemiau pateikiame informaciją apie Jūsų teises, susijusias su Duomenų valdytojų vykdomu Jūsų asmens duomenų tvarkymu, ir atvejus, kada šiomis teisėmis galite pasinaudoti. Jei norite gauti daugiau informacijos apie savo teises ar jas įgyvendinti, susisiekite su mumis šiose Taisyklėse nurodytu el. pašto adresu.

Teisė susipažinti su savo asmens duomenimis

Siekiame, kad Jūs iki galo suprastumėte, kaip mes naudojame Jūsų asmens duomenis, ir dėl to nepatirtumėte jokių nepatogumų. Jūs galite bet kada susisiekti su mumis ir pasiteirauti, ar mes tvarkome kokius nors Jūsų asmens duomenis. Jei mes saugome ar bet kokiu būdu naudojame Jūsų asmens duomenis, Jūs turite teisę su jais susipažinti. Norėdami tai padaryti, pateikite mums rašytinį prašymą šiose Taisyklėse nurodytu el. pašto adresu. Mes Jūsų prašymo įvykdymo tikslu galime Jūsų paprašyti patvirtinti savo asmens tapatybę. Teikdami tokį prašymą, laikykitės sąžiningumo ir protingumo principų.

Teisė atšaukti sutikimą

Jei esate pateikę mums aiškų sutikimą dėl Jūsų duomenų tvarkymo, jį galite bet kada atšaukti šiose Taisyklėse nurodytu el. pašto adresu.

Papildomos teisės

Toliau pateikiame informaciją apie papildomas Jūsų turimas teises, kurias galite įgyvendinti laikydamiesi toliau aprašytos tvarkos.

 • Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti bet kokius turimų duomenų netikslumus. Tokiu atveju mes galime paprašyti Jūsų patvirtinti ištaisytą informaciją.
 • Jūs turite teisę prašyti mūsų ištrinti Jūsų asmens duomenis. Ši teisė įgyvendinama BDAR 17 straipsnyje numatytais atvejais.
 • Jūs turite teisę prašyti mūsų riboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba jų netvarkyti.
 • Jūs turite teisę į duomenų, kurie tvarkomi automatizuotomis priemonėmis ir kuriuos iš Jūsų gavome Jums sutinkant arba sutarties sudarymo tikslais, perkėlimą. Jums pasinaudojus šia teise, Jūsų prašymu perkelsime Jūsų pateiktų duomenų kopiją.
 • Jūs turite teisę BDAR 21 str. nustatyta tvarka nesutikti, kad mes naudotumėme Jūsų asmens duomenis.

Nusiskundimai

Jei manote, kad Jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės yra ir (ar) gali būti pažeistos, prašome nedelsiant kreiptis į mus šiose Taisyklėse nurodytu el. paštu. Mes užtikriname, kad tik gavus Jūsų skundą susisieksime su Jumis per pagrįstą laikotarpį ir informuosime apie skundo tyrimo eigą, o vėliau ir apie rezultatą.

Jei tyrimo rezultatai Jūsų netenkins, galėsite pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (www.vdai.lrv.lt/).

Atsakomybė

Jūs esate atsakingi už tai, kad Jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite nedelsdami mus apie tai informuoti el. paštu. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus.

Kaip galite įgyvendinti savo teises?

Siekdami įgyvendinti savo teises, prašymus, skundus ar reikalavimus pateikite mums raštu:

 • elektroniniu paštu vilnius@s-sportas.lt (UAB S-Sportas LT) arba dap@ltok.lt (Lietuvos olimpinis fondas);
 • siunčiant paštu adresu Ateities g. 33, 06325 Vilnius, Lietuva (UAB S-Sportas LT) arba Olimpiečių g. 15, 09237 Vilnius, Lietuva (Lietuvos olimpinis fondas);
 • atvykus į S-sportas adresu: Ateities g. 33, 06325 Vilnius, Lietuva, arba į Lietuvos olimpinio fondo buveinę adresu: Olimpiečių g. 15, 09237 Vilnius.

Į gautus prašymus, skundus ar reikalavimus Jums atsakysime raštu teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais. Stengiamės pateikti Jums informaciją kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Jūsų prašymo gavimo.

Jei susisieksite su mumis, mes galime tvarkyti Jūsų mums nurodytus duomenis, t. y. vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, datą bei susirašinėjimo tekstą šiame Privatumo pranešime nurodyta tvarka. Prašome atkreipti dėmesį, kad mums gali tekti susisiekti su Jumis paštu, el. paštu arba telefonu. Prašome pranešti mums apie Jūsų asmens duomenų pasikeitimus.

Jeigu, gavus prašymą, skundą ar reikalavimą, mums kils įtarimų dėl besikreipiančiojo asmens tapatybės, mes turime teisę paprašyti besikreipiančiojo asmens tapatybės dokumento.

Jei mes nesugebėsime suteikti Jums reikiamos informacijos ir (ar) turėsite pretenzijų dėl to, kaip yra tvarkomi Jūsų asmens duomenys, Jūs turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (www.vdai.lrv.lt), pateikdami skundą.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS