lt
en
KONTAKTAI

#PažinkLTeam. Treko dviratininkė Miglė Marozaitė

Nuotraukos autorius: Elvis Žaldaris

Nenumaldomai artėjant Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms pats laikas iš arčiau susipažinti su jose dalyvausiančiais LTeam sportininkais. LTOK.lt rubrikoje #PažinkLTeam geriausi Lietuvos atletai pristatomi ne tik per sportinę prizmę – olimpiečiai pasakoja apie savo gyvenimo užkulisius, patirtis ir įpročius.

Sportininkė: Miglė Marozaitė
Amžius: 25 metai (1996-03-10)
Gimtasis miestas: Panevėžys
Sporto šaka: Dviračių trekas
Olimpiniai pasiekimai: Nėra dalyvavusi
Įdomus karjeros faktas: Dviračių sportu Miglė pradėjo užsiiminėti būdama beveik 18 metų. Prieš tai ji septynerius metus lankė lengvosios atletikos treniruotes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LTeam (@lteam_official)

– Įsimintiniausias karjeros pasiekimas?

– 2019 metais Europos žaidynėse Minske (Baltarusija) su Simona Krupeckaite iškovota antra vieta komandinio sprinto rungtyje. Buvo netikėta, bet labai džiugu.

– Kur saugote savo apdovanojimus?

– Kadangi mano butas nėra didelis, tai kol kas apdovanojimus kaupiu spintoje, bet ateityje planuoju garbingiau juos susidėti.

– Kuriam žmogui pirmiausia skambintumėte laimėjusi medalį?

– Mamai, jei jos nėra su manimi, nes kartais tėvai važiuoja pažiūrėti mano varžybų. Su mama esame labai geros draugės. Kai laimiu medalį, pirma skambinu jai, o po to einu atsiimti apdovanojimo.

– Kas jums padeda susikaupti prieš varžybas?

– Tiesiog visada turiu dirbti su savimi šiuo klausimu. Tai man padeda padaryti sporto psichologas, o man belieka reikiamu momentu tą įgyvendinti.

– Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka po pagrindinės?

– Lengvoji atletika. Pati sportavau lengvąją atletiką prieš pradėdama užsiimti dviračių sportu, bėgiodavau trumpas distancijas. Į dviračiu sportą atėjau gana vėlai.

– Kokiu hobiu užsiimate nuo sporto laisvu laiku?

– Mėgstu užsiimti rankdarbiais, darau apyrankes, pakabukus. Jų nepardavinėju, o dažniausiai padovanoju sesėms, mamai ar draugėms.

– Ar namuose turite augintinių?

– Jau metus mane kiekvieną dieną džiugina Špicų veislės šuniukas. Jos vardas Meilė ir ji mane lydi visur, kad ir kur aš važiuočiau – į parduotuvę, treniruotę ar net stovyklą. Niekada nebuvau pagalvojusi, kad šuo gali atnešti tiek džiaugsmo.

– Jei galėtumėte išbandyti bet kokią pasaulyje profesiją, kokia ji būtų?

– Labai patinka fotografija, bet turbūt toli nenukrypsiu nuo dabartinės veiklos, nes ateityje norėčiau būti asmenine trenere.

– Kokią gimtojo miesto vietą rekomenduotumėte aplankyti?

– Labai džiugu, kad mano gimtasis miestas Panevėžys šiuo metu tvarkosi, turime išties gražiai sutvarkytus parkus, Laisvės aikštę, besitvarkančią senvagę. Kai baigsis karantinas, kviečiu atvykti į Juozo Miltinio dramos teatrą.

– Su kokia Lietuvos ar užsienio asmenybe norėtumėte susipažinti?

– Su Justinu Jaručiu! Labai patinka jo dainos, o jis atrodo šilta asmenybė.

Miglė Marozaitė (K. Štreimikio nuotr.)

Miglė Marozaitė (K. Štreimikio nuotr.)

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS