Paskutinė galimybė gauti „LTeam START UP“ paramą

2019 m. kovo 27 d.

Olimpinė diena 2018

Bendruomenes aktyviems laisvalaikio užsiėmimams buriantys, bet dažnai su finansiniais sunkumais susiduriantys iniciatyvūs asmenys sulaukė motyvuojančios galimybės ir sparčiai stengiasi ja pasinaudoti. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto „LTeam START UP“ programa sulaukė jau 40 paraiškų. Bet laiko pretenduoti į paramą dar yra.

Ieškoti, surasti, skatinti ir paremti – tokia programos „LTeam START UP“, skirtos visiems, kurie organizuoja ir įgyvendina įvairių rūšių laisvalaikio veiklas ar masinius renginius, susijusius su fiziniu aktyvumu, misija.

„LTeam START UP“ komisijos atrinktiems projektams bus suteikta finansinė parama, skirta realizuoti naujoms idėjoms, plėsti ar tęsti jau pradėtą veiklą. Įdomiausi, labiausiai programos kriterijus atitinkantys projektai gali tikėtis paramos, kurios dydis siekia nuo 1000 iki 5000 eurų. Iš viso paramoms, kurias planuojama paskirstyti 8-12 projektų, bus skirti net 25 000 eurų.

Programos prioritetai – dalyvių ir žiūrovų skaičius, amžiaus grupių įvairovė, naujų ar mažiau žinomų sporto šakų, netipinių fizinio aktyvumo formų populiarinimas, vietos bendruomenės bei mažiau fiziškai pajėgių ar žmonių su negalia įtraukimas į projektą.

Pretenduoti į paramą gali visų tipų juridiniai asmenys, turintys paramos gavėjo statusą.

Registruoti projektą galima užpildžius šią paraišką: https://goo.gl/forms/02wadLrcFaNISrfX2

Organizatoriai paraiškų laukia iki balandžio 8 dienos.

„LTeam START UP“ TAISYKLES RASITE ČIA.

Projektų aprašymuose, vėliau – vykdyme, privaloma integruoti LTeam ir LTOK logotipus. Projektus, kurie bus finansuojami, atrinks speciali programos komisija. Ją sudarys olimpiečiai, LTOK ir LOF atstovai.

Apie atrinktus projektus, programos nugalėtojus, svetainėje LTeam.lt organizatoriai paskelbs balandžio 19 dieną. Kiekvienas finansinės paramos gavėjas, įvykdęs projektą, per 30 kalendorinių dienų privalės pateikti projekto ataskaitą.

Projekto vykdymo laikotarpis – 2019 metų balandis-2020 metų balandis.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS