Paaiškėjo „LTeam Kalėdų 2018“ laureatai

2018 m. gruodžio 28 d.

LTeam kalėdų burtų traukimo ceremonija

Elvis Žaldaris

Maždaug už 13 tūkstančių eurų – tiek sporto inventoriaus prasidėjus 2019 metams iškeliaus į penkias Lietuvos mokyklas, penkias ikimokyklines įstaigas ir į keturių LTeam – visos Lietuvos komandos – fanų namus. Penktadienį (12.28) buvo ištraukti projekto „LTeam kalėdos 2018” burtai, po kurių paaiškėjo, kam Kalėdų senelis buvo itin dosnus.

Laura Asadauskaitė ir Timūras Augucevičius

Sporto inventorius – į visus Lietuvos kampelius

Tiesioginėje LTeam Facebook paskyros transliacijoje olimpinės čempionės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės ranka lėmė, kad 1000 eurų vertės sporto inventoriaus rinkiniai iškeliaus į du Kauno, po vieną – Panevėžio, Lentvario ir Mažeikių darželius.

„LTeam Kalėdų“ partnerio „Decathlon Lietuva“ projektų vadovė Benita Guillaume taip pat burtų būdu išrinko laimingąsias mokyklas – sporto inventorius pasieks Rudaminą, Dieveniškes, Kauną, Priekulę ir Ringaudus.

Projektą organizuojantis Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) mokymo įstaigoms nupirko sporto inventoriaus už 5 tūkstančius eurų. Sporto prekių už tokią pačią sumą pridėjo projekto „LTeam Kalėdos 2018” partneris „Decathlon Lietuva“.

Visą kalną sporto inventoriaus padovanojo fiziniai asmenys, įmonės, organizacijos. Tarp jų – Šarūnas Marčiulionis, Deividas Šemberas, Agnė Šerkšnienė, Mindaugas Griškonis, Simas Bertašius, Alytaus krepšinio klubas „Dzūkija“, Vilniaus krepšinio mokykla, Utenos FK „Utenis“, bokso klubas „City Boxing and Fitness Club“, Vilniaus rankinio komanda „VHC Šviesa“, Lietuvos Lietuvos bėgimo taurės ir Lietuvos triatlono taurės organizatoriai, Lietuvos greitojo čiuožimo ledu asociacija, paplūdimio tinklinio duetas Vytenė Vitkauskaitė su Urte Andriukaityte, krepšinio veteranų klubas „Perlas“ ir kiti.

Tai, kas buvo nupirkta „Decathlon“ – projekto partneriai padvigubino.

Mokyklos nugalėtojos:

Rudaminos „Ryto” gimnazija

Šalčininkų raj. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija

Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos specialiojo ugdymo skyrius

Kauno raj. Ringaudų pagrindinė mokykla

Darželiai nugalėtojai:

Kauno lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“

Lentvario lopšelis-darželis „Šilas“

Panevėžio lopšelis-darželis „Diemedis“

Mažeikių lopšelis-darželis „Buratinas“

Kauno lopšelis-darželis „Svirnelis“

Iš viso projekte užsiregistravo ir burtų traukime dalyvavo 52 Lietuvos darželiai, 54 mokyklos bei 220 LTeam fanų.

Sporto inventorius laimingąsias Lietuvos ugdymo įstaigas pasieks po Naujųjų metų. Jas į mokyklas ir darželius atveš profesionalūs sportininkai, olimpiečiai, kandidatai į Tokijo olimpines žaidynes, LTOK ir „Decathlon“ atstovai.

Decathlon Lietuva

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS