Olimpinis festivalis Tokyo 2020

Pačią aktualiausią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie renginį galite sekti specialiame Facebook puslapyje.

2021 metų liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis Nida alsuos olimpiniu ritmu – ilgai lauktų Tokijo vasaros olimpinių žaidynių metu Kuršių Nerijos širdyje vyks Olimpinis festivalis Tokyo 2020.

Liepos 23 d. nuo 14 val. visi Nidos kurorto gyventojai ir svečiai bus kviečiami kartu stebėti tiesioginę Tokijo olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją. Po jos vyks pokalbis su Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje Shiro Yamasaki, o nuo 21 val. vyks nemokamas Vido Bareikio koncertas.

Liepos 24 d. II-ajame Nidos paplūdimyje bus surengtos plaukimo, bėgimo ir akvatlono varžybos, o nuo 20 val. vyks filmo „2020. Skrydis atšauktas“ peržiūra. Kasdien festivalio organizatoriai rengs ir jogos treniruotes, mankštas vaikams bei mankštas su olimpiete Egle Balčiūnaite.

Taip pat liepos 25-26 ir rugpjūčio 5-6 dienomis festivalyje vyks ir speciali sporto viktorina, kurioje klausimus dalyviams uždavinės ir prizus laimėtojams dalins Paulius Ambrazevičius.

Liepos 29-ąją bus surengtas mini golfo turnyras, liepos 31-ąją – bėgimo varžybos su net keturiomis skirtingomis trasomis, rugpjūčio 4-ąją vyks baidarių žygis su olimpiečiu Ričardu Nekriošiumi, o rugpjūčio 7 d. visi bus kviečiami susipažinti su dviem šiuolaikinės penkiakovės rungtimis ir išbandyti save „Laser-Run“ varžybose.

Be to, kasdien visi norintieji galės dideliame ekrane stebėti olimpinių žaidynių varžybas, susitikti su LTeam sportininkais ir dalyvauti įvairiose sportinėse veiklose, kuriose ne tik bus raginami išbandyti skirtingas sporto šakas, bet ir laimėti prizų. Verta pažymėti, kad ši programa bus skirta visai šeimai.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kartu su Lietuvos kultūros sostine Neringos savivaldybe organizuojamo festivalio renginiai vyks „Menų zonoje“.

Festivalis finišuos dar vienu nemokamu koncertu – rugpjūčio 8-ąją nuo 21 val. savo pasirodymą publikai surengs Vaidas Baumila.

Registracijos į visas varžybas vykdomos čia: http://www.lteam.registracijos.lt/

Olimpinio festivalio „Tokyo2020“ programa (organizatoriai pasilieka teisę ją keisti):

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS