Olimpinė diena 2021: dalyvių laukia 15 tūkst. prizų – kokie jie bus?

2021 m. birželio 14 d.

Rokas Lukoševičius

Iki sporto šventės „Olimpinė diena 2021“ starto likus lygiai savaitei pats laikas pristatyti joje dalyvių laukiančius prizus. Renginį organizuojantys Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos olimpinis fondas (LOF) kartu su Vilniaus miesto savivaldybe paruošė net 15 tūkstančių įvairiausių prizų ir dovanėlių.

Olimpinė diena pirmą kartą vyks ne vieną, o net šešias dienas. Birželio 21-25 d. Vilniuje ir jo apylinkėse esančiose sporto bazėse visi norintys galės išbandyti įvairias sporto šakas, o šventę vainikuos finalinis renginys su Vido Bareikio koncertu birželio 26-ąją prie Baltojo tilto.

Kaip įprasta Olimpinės dienos renginiams – kiekvienas joje apsilankęs su galės ne tik išbandyti įvairias sportines veiklas, bet ir rinkti taškus, kuriuos šventės pabaigoje bus galima iškeisti į LTeam prizus ir suvenyrus.

Tarp jų – LTeam veido kaukės, kuprinėlės, akiniai nuo saulės, kaklaskarės, riešo treniruokliai, gertuvės bei Olimpinės dienos marškinėliai ir medaliai. Iš viso renginio dalyvių lauks net 15 tūkstančių prizų, tačiau kiekvieno iš jų skaičius – ribotas.

 Verta pažymėti, kad prizų dalybos vyks tik finalinio renginio metu – birželio 26-ąją, šeštadienį, prie Vilniaus Baltojo tilto. Taip pat dėl saugumo ir patogumo popierinį Dalyvio pasą pakeis telefono programėlė „Omaps“. Vietoje įprastinio antspaudo atlikus užduotį dalyviams reikės nuskanuoti QR kodą ir uždirbti taškai iškart atsidurs programėlėje.

Prizų medžiotojams primename, kad Olimpinės dienos medalius galima laimėti ne tik surinktus atitinkamą taškų skaičių atliekant sportines veiklas, bet ir dalyvaujant šventiniuose bėgimuose bei Rogainingo varžybose. Kiekvienas kirtęs finišo liniją vienoje iš bėgimo ar orientacinio sporto varžybų trasų iškart galės pasipuošti šiuo apdovanojimu.

Tiesa, į šias varžybas būtina išankstinė registracija:

„Olimpinės dienos 2021“ bėgimai: http://www.lteam.registracijos.lt/
„LTeam Rogaining 2021“ varžybos: https://rogaining.lt/lteam-rogaining-2021

Visą informaciją apie 2021 metų Olimpinę dieną galima rasti apsilankius oficialioje renginio internetinėje svetainėje www.olimpinediena.lt.

Gabrielius Liaudanskas-Svaras su Olimpinės dienos marškinėliais (E.Žaldario nuotr.)

Gabrielius Liaudanskas-Svaras su Olimpinės dienos marškinėliais (E.Žaldario nuotr.)

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS