LIETUVOS SPORTO APDOVANOJIMAI 2021

Gruodžio 21 dieną parodų rūmuose „Litexpo“ Vilniuje bus apdovanoti geriausi Lietuvos sportininkai, komandos ir treneriai. 

Laureatus rinks Lietuvos sporto apdovanojimų taryba, sudaryta iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos paralimpinio komiteto, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos, Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacijos, Nacionalinės sportininkų asociacijos atstovų.

Iki gruodžio 14 dienos balsuoti kviečiami ir sporto gerbėjai. Renkant nugalėtojus visuomenės balsas sudarys 25 proc.

Metų komanda
Lietuvos vyrų regbio rinktinė 7x7

Regbis

Europos čempionatas – 4 vieta.

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė

Dviračių trekas

Tokijo olimpinės žaidynės – 5 vieta (komandų sprintas).

Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė

Irklavimas

Tokijo olimpinės žaidynės – 4 vieta;
Europos čempionatas – 2 vieta. 

Metų proveržis
Lietuvos vyrų regbio rinktinė 7x7

Regbis

Europos čempionatas – 4 vieta.

Kotryna Teterevkova

Plaukimas

Tokijo olimpinės žaidynės – 14 vieta (100 m krūtine) ir pagerintas asmeninis rezultatas.

Olivija Baleišytė

Dviračių trekas

Tokijo olimpinės žaidynės – 17 vieta (omniumas);
Europos čempionatas – 5 vieta (omniumas);
Pasaulio čempionatas – 8 vieta (omniumas).

Metų sportininkas
Danas Rapšys

Plaukimas

Tokijo olimpinės žaidynės – 8 vieta (200 m laisvuoju stiliumi);
Europos čempionatas – 3 vieta (400 m laisvuoju stiliumi).

Andrius Gudžius

Lengvoji atletika, disko metimas

Tokijo olimpinės žaidynės – 6 vieta.

Mindaugas Griškonis

Irklavimas

Tokijo olimpinės žaidynės – 6 vieta.

Metų sportininkė
Liveta Jasiūnaitė

Lengvoji atletika, ieties metimas

Tokijo olimpinės žaidynės – 7 vieta. 

Gintarė Venčkauskaitė

Šiuolaikinė penkiakovė

Tokijo olimpinės žaidynės – 7 vieta.

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė

Šiuolaikinė penkiakovė

Tokijo olimpinės žaidynės – 2 vieta.

Metų treneris(-ė)
Dmitrij Leopold

Tokijo olimpinių žaidynių dviračių treko komandinio sprinto rungtyje 5 vietą užėmusių Simonos Krupeckaitės ir Miglės Marozaitės treneris.

 

 

Andrejus Zadneprovskis

Tokijo olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės varžybose 2 vietą užėmusios Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės treneris.

Virgaudas Leknickas

Tokijo olimpinių žaidynių irklavimo porinių dviviečių varžybose 4 vietą užėmusių Mildos Valčiukaitės ir Donatos Karalienės treneris.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS