Į Europos žaidynes atvyko pirmieji LTeam sportininkai

2019 m. birželio 19 d.

Inga Timinskienė

Pirmasis Lietuvos sportininkų desantas į II-ias Europos žaidynes Minske atvyko „Lietuvos geležinkelių“ traukiniu. Baltarusijos sostinėje lietuvius pasitiko žaidynių savanoriai ir 28 laipsnių šiluma.

Antradienį (06.18) Lietuvos 3×3 rinktinės krepšininkai ir šaudymo iš lanko atstovė Inga Timinskienė prisijungė prie Minske stovyklavusių ir žaidynėms besiruošusių boksininkų.

Trečiadienį į Baltarusiją atvyks ir sportininkų kaimelyje įsikurs dziudo imtynininkai, sambo atstovai, šaulys Karolis Girulis bei pirmieji dviratininkai, ketvirtadienį – likusi plento dviračių rinktinės dalis, šaulės ir stalo tenisininkas Medardas Stankevičius. 

Penktadienį sulauksime badmintonininkių Gerdos Voitechovskajos ir Vytautės Fomkinaitės ir gausiausios, net 21 sportininką turinčios lengvosios atletikos komandos. 

Į Minską Lietuvos sportininkai atvyksta pagal varžybų tvarkaraštį. Prie jau išvardintų sportininkų vėliau prisijungs treko dviratininkai, šauliai, baidarių ir kanojų atstovai, gimnastas Robertas Tvorogalas.

Paskutinieji, birželio 27 dieną, sportininkų kaimelyje įsikurs Lietuvos imtynininkai.

Kelionės akimirkas užfiksavo Vytautas Dranginis. Traukinį vairuotojo duonos paragavo krepšininkas Paulius Semaška. Daugiau nuotraukų ieškokite LTeam ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Facebook paskyrose.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS