Festivalyje „Būtent!“ – olimpinio švietimo bei „LTeam“ zonos ir intriguojanti diskusija

Rugsėjo 2-3 dienomis Birštone, Vytauto parke vyksiančio diskusijų festivalio „Būtent!“ dalyviai turės galimybę užsukti ir į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) olimpinio švietimo bei „LTeam“ zonas, o penktadienio vakarą dalyvauti įdomioje diskusijoje „Nevalgyk po šešių“ ir kiti sveiką gyvenseną gaubiantys mitai“.

Į klausimus atsakys specialistai

Penktadienio vakarą 20 val. vyksiančioje diskusijoje bus aptariami visuomenėje gajūs sveikos gyvensenos mitai, kuriuos paneigs savo sričių profesionalai: sveikos gyvensenos specialistas, kineziterapeutas Tomas Linksmuolis, biomedicinos mokslų daktaras, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta bei Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) prezidentė Audronė Vizbarienė.

Diskusiją tiesiogiai stebėti bus kviečiama „LTeam“ feisbuko puslapyje.

Veiklos mažiems ir dideliems

RIUKKPA renginyje užims ir festivalio mažuosius dalyvius – olimpinio švietimo zonoje pakvies išbandyti skirtingas „Lietuvos mažųjų žaidynių” fizinio aktyvumo rungtis bei žaidimus.

„Europietiškos Lietuvos“ festivalio erdvėje įkurtoje „LTeam“ zonoje penktadienį bus galima išbandyti sparčiai populiarėjantį vaikščiojimą virve, akrobatinę jogą bei šaudymą iš lanko.

Šeštadienį dalyviai turės progą susitikti su olimpiečiu irkluotoju Sauliumi Ritter bei išbandyti savo jėgas irklavimo treniruokliu, susipažinti su fechtavimosi ypatybėmis ir suremti špagomis su viena geriausių Lietuvos fechtuotojų Vikte Ažukaite bei pasitreniruoti mušant beisbolo kamuoliuką specialiai tam įrengtoje palapinėje kartu su viena geriausių Lietuvos beisbolininke – Nomeda Neverauskaite.

Apie festivalį

Jau ketvirtą kartą vyksiantis diskusijų festivalis „Būtent!“ yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę. Žodis „Būtent!” atspindi tą diskusijos momentą, kai diskusijos dalyviai, pateikę savus argumentus, pasiekia abipusį sutarimą ir supratimą. Siekiama, kad festivalis taptų tokio sutarimo, nuomonės formavimo, bendros valstybės vizijos kūrimo vieta, kuri suteiks įkvėpimo realiems verslo ir politikos sprendimams.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS