Sports Film Festival Program

Spauskite ant šalia esančių ikonų ir susipažinkite su sporto kino festivalio programa Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kino teatruose

Sports Film Festival

Sporto kino festivalis – vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas sportui. Tai festivalis apie sporto galią keisti, įtakoti, gydyti, teikti džiaugsmą, integruoti. Tai istorijos apie kelią į tobulesnį save. Tai vakarai, priverčiantys sportą, o kartais ir pasaulį pamatyti kitu kampu.

Sporto kino festivalis yra kultūrinis projektas, skirtas plačiajai Lietuvos visuomenei, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Sporto kino festivaliu siekiama supažindinti Lietuvos visuomenę su sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo teikiamomis naudomis, paskatinti domėtis sporto istorija, olimpinėmis vertybėmis, įvairių šalių kultūromis ir olimpiniu judėjimu. Šiuo renginiu siekiama paskatinti žmones atrasti sportą kitaip. Kiekviena sporto šaka yra skirtinga, o atletų patirtis, įdėtas darbas ir pastangos siekiant savo tikslų yra nematoma sporto dalis.

2015 metais prasidėjęs nuo „Sporto kino vakarų“, vykusių Vilniaus universiteto salėse, projektas per ketverius metus išaugo į 8 dienų trukmės ir keturis miestus jungiantį festivalį. „Sporto kino festivalio“ seansais 2019 metais galėjo džiaugtis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių gyventojai, o pats festivalis persikėlė į „Forum Cinemas“ kino teatrus.

Dauguma festivalio filmų – Lietuvoje nerodyti, geriausi ir jau pripažinti meniniai ir dokumentiniai, pilnametražiai ir trumpo metro užsienio režisierių kūriniai. Festivalio lankytojai išvydo „I am Bolt“, „The Finishers“, „Parfaites“, „Lyčių kova“, „Aukso kaina” ir kitus filmus. Po kino seansų žiūrovai turi progą apsilankyti jų aptarime, kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose su olimpiečiais, diplomatais, sporto ekspertais bei kino kūrėjais.

Projekto partneris – Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras

Sports Film Festival Moments

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS