lt
en
KONTAKTAI

Čiuožėja Elžbieta Kropa: be muzikos – tik miegodama

Nuotraukos autorius: Asmeninio albumo nuotr.

Viena geriausių Lietuvos čiuožėjų Elžbieta Kropa – muzikos ir filmų mėgėja. Tai turbūt nieko nestebina, nes ir pasirodymai arenose vyksta su muzika, o pats čiuožimas ant ledo yra nuostabus meno kūrinys. Prieš keletą metų ji pirmoji Lietuvoje atliko dviejų trigubų šuolių kombinaciją, o dabar toliau siekia naujų pergalių.

Sportininkė prisipažįsta, kad su knygomis ji susidraugavo sunkokai, bet dabar, jei knyga sudomina, nepaleidžia jos iš rankų.

„Niekada nemėgau skaityti, ypač vaikystėje. Tą daryti mane visada versdavo mokytojai, tėvai. Tačiau dabar kartais tikrai atsiranda noras paskaityti. Labai mėgstu skaityti psichologines knygas arbas tas, kurios yra paremtos tikromis istorijomis. Mano skaitymas atrodo taip: jeigu pradedu skaityti ir mane knyga sudomina, tai nenustoju tol, kol jos nepabaigiu. Dažniausiai skaitau, kai esu prastos nuotaikos ir tai būna namie. Kelionėse neskaitau, tiesiog nepatinka. Paros laikas skaitymui neturi įtakos – tai gali būti ir dieną, ir naktį. Viskas priklauso nuo mano psichologinės  savijautos“, – pasakoja E.Kropa.

Čiuožėja neslepia, kad yra tikra melomanė. Muzika ją lydi visur ir visada.

„Neturiu konkrečios mėgstamiausios grupės ar atlikėjo, nes mėgstamų labai daug. Muzikos klausau praktiškai visada, išskyrus tada, kai miegu. Kaip sakoma, gyvenu su ausinėmis. Labiau patinka užsienio muzika, bet kartais klausau ir lietuviškos. Labai mėgstu festivalius ir koncertus, jeigu turiu galimybę ir laiko – juose apsilankau. Įspūdžiai būna tikrai nerealūs. Patinka, kai muzika groja garsiai, tuomet gaunu labai didelį malonumą“, – prisipažįsta čiuožėja.

Kaip ir muzika, taip ir filmai E.Kropai nėra svetimi.

„Patinka žiūrėti filmus. Nuo vaikystės pats mėgstamiausias – nuotykių filmas „Karibų piratai“, kurį žiūrėdama patenku lyg į kitą realybę. Dažniausiai filmus žiūriu per kompiuterį. Kelionėse to nedarau, nes tuo metu klausausi muzikos“, – šypsosi E.Kropa.

Geriausi

Knyga: Jen Sincero „You Are a Badass“

Filmas/serialas: „Karibų piratai“

Grupė/atlikėjas: „Nirvana“, „Linkin Park“, „Coldplay“

 

Teksto autorius: Dominykas Genevičius („Olimpinė Panorama“)

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS