LTOK atstovai dalyvavo EOK seminare

2019 m. gegužės 20 d.

Savaitgalį Austrijos sostinėje, Vienoje, vyko 40-asis Europos olimpinių komitetų (EOK) seminaras ir EOK Vykdomojo komiteto susirinkimas. Seminare buvo pateiktos ataskaitos apie artėjančius didžiuosius EOK sporto renginius – Europos žaidynes ir Europos jaunimo olimpinį festivalį-, pasidalinta informacija apie Pasaulio antidopingo agentūros (WADA) naujoves, aptartos Europos sporto modelio, moterų lyderystės sporte, sporto komercializacijos, aukšto meistriškumo ir naujųjų technologijų sąsajų sporte temos.

EOK seminare taip pat buvo apžvelgtos Europos Sąjungos sporto finansavimo galimybės, naujų olimpinių sporto šakų plėtra, artėjanti visų pasaulio nacionalinių olimpinių komitetų minima Olimpinė diena, pateiktos Tokijo ir Pekino olimpinių žaidynių organizatorių ataskaitos, taip pat atnaujinta informacija apie pasirengimą olimpinėms žaidynėms Paryžiuje 2024 metais

Iš viso Vienoje buvo surengtos 6 interaktyvios sesijos. Jose dalyvavo keturi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atstovai – prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, olimpinio sporto direkcijos vadovas Einius Petkus, užsienių ryšių skyriaus direktorė Vaida Mačianskienė ir projektų vadovė Agnė Vanagienė.

Seminare olimpinė čempionė, LTOK prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė D. Gudzinevičiūtė dalyvavo panelinėje diskusijoje.

Seminaro metu tradiciškai buvo įteikta Piotro Nurowskio premija geriausiam Europos jaunajam žiemos sportininkui. Ja buvo apdovanota 14 metų rusų dailiojo čiuožimo atstovė Aleksandra Trusova.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS