lt
en
KONTAKTAI

„4F“ rems projekto „Olimpinis mėnuo“ organizavimą

Artėjant rudeniui, kai tėvai ruošia savo vaikus naujiems mokslo metams, tarptautinis sporto prekių ženklas „4F“ nusprendė paaukoti dalį internetinės parduotuvės apyvartos, kad padėtų vaikams atrasti meilę sportui.

Nuo rugpjūčio 17 d. iki rugsėjo 2 d., stiprinant bendradarbiavimą su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK), 20 proc. nuo 4Fstore.lt internetinės parduotuvės apyvartos bus skiriami LTOK organizuojamam „Olimpinio mėnesio“ projektui, kuriame dalyvauja pradinių klasių mokiniai. „Olimpinis mėnuo“ yra unikalus projektas, kurio tikslas – padėti šalies pradinių klasių mokiniams pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą, o sportą paversti linksma ir įtraukiančia veikla. 

Registruotis galite čia.

Ši kampanija vyksta tuo metu, kai daugelis tėvų ir vaikų ruošiasi rudeniui ir naujiems mokslo metams. Taigi, tai puiki galimybė ne tik įsigyti naujų drabužių savo vaikams, bet ir kartu paremti kitus vaikus.

Šį sezoną „4F“ vaikiškų drabužių kolekcija yra padalinta į dvi dalis: kasdieninę aprangą rudeniui ir sportinę aprangą, kuri puikiai tiks artėjančiai žiemai. Pirmoje drabužių linijoje rasite visų laikų populiariausius derinius – drabužius iš minkštų ir patogių medvilninių audinių, suteikiančių maksimalų komfortą ir judėjimo laisvę kasdienės veiklos metu. Rudens kolekcijoje gausu minimalistinių ir klasikinių formų, o jas papildo ryškios, sodrios spalvos. Tarp naujausių „4F“ kolekcijos pasiūlymų taip pat rasite įvairių aksesuarų – kuprinių, sportinių krepšių ir juosmens krepšių, kurie patiks tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Sportiško stiliaus asortimente vyrauja klasikiniai dizainai, pagaminti iš aukštos kokybės techninių audinių su „Quick Dry“ technologija, kuri jauniausiems sportininkams suteiks optimalų komfortą. Kolekciją užbaigia batai su ergonomiškais vidpadžiais, kurie prisitaiko prie vaiko pėdos. Kurdami viršutinius drabužius, kompanijos dizaineriai daugiausiai dėmesio skyrė funkcionalumui ir paprastumu, todėl kolekcija pasižymi aukštais apsauginės membranos parametrais, o drabužių dizainą papildo užklijuotos siūlės. Išskirtiniai drabužių ir aksesuarų modeliai primena virtualų pasaulį – šią tendenciją atspindi kolekcijoje naudojami metaliniai ir holografiniai elementai. Kitas „4F“ vaikiškų drabužių kolekcijos įkvėpėjas – kompiuteriniai žaidimai. Drabužių linijoje dominuoja šviesą atspindinčios detalės ir sodrios, neoninės spalvos.

Antrąją „4F“ vaikiškų drabužių kolekcijos dalį įkvėpė beribis kosmosas ir technologinės naujovės. Jai būdingos švelnios, patogios formos ir šilti metalinių atspalvių audiniai. Tarp daugybės skirtingų raštų galime rasti tolimų planetų motyvų. Monochromatiškoje spalvų paletėje dominuoja oranžinės bei sidabrinės spalvos akcentai. Mergaitėms skirtą „4F“ vaikiškų drabužių asortimentą papildo pašiltintos tamprės, kurios užtikrina optimalų komforto jausmą net ir atvėsus orams. Kolekciją užbaigia žieminės kepurės ir ryškių spalvų kaklo movos.

 „4F“ vaikiškų drabužių kolekcijoje taip pat rasite besiūlius, šiltus apatinius drabužius bei kitus aksesuarus, kurie puikiai tiks jauniesiems slidininkams: membranines pirštines, ilgas slidinėjimo kojines, akinius su veidrodine danga, ir modernios formos šalmus su papildomu krepšiu.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS