Rezultatai

2016 m. Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės

Baidarių ir kanojų irklavimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
C-1 200 m Henrikas Žustautas 40.230 11
K-2, 200 m Aurimas Lankas,
Edvinas Ramanauskas
32.382
K-1, 200 m Ignas Navakauskas 37.075 9
K-2, 1000 m Ričardas Nekriošius,
Andrejus Olijnikas
3:14.748 5
Boksas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
69 kg Eimantas Stanionis 9
64 kg Eimantas Stanionis 17-28
Buriavimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
RS:X Juozas Bernotas 278 taškai 26
Laser Radial Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt 90 7
Dviračių sportas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Plentas Ramūnas Navardauskas 6:22:23 35
Plentas Ignatas Konovalovas OTL neklasifikuotas
Plentas Daiva Tušlaitė 34
Trekas, keirinas Simona Krupeckaitė +0.464 12
Trekas, sprintas Simona Krupeckaitė +0.203 7
Dziudo
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
78 kg Santa Pakenytė 9-16
Imtynės
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
66 kg Edgaras Venckaitis 11
Irklavimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
W2x Donata Vištartaitė-Karalienė,
Milda Valčiukaitė
7:43.76
M2x Mindaugas Griškonis,
Saulius Ritter
6:51.39
M4x Aurimas Adomavičius,
Dominykas Jančionis,
Martynas Džiaugys,
Dovydas Nemeravičius
6:15.16 9
M1x Armandas Kelmelis 7:00.72 19
W1x Lina Šaltytė 7:30.38 14
Krepšinis
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Krepšinis Mantas Kalnietis,
Jonas Mačiulis,
Renaldas Seibutis,
Jonas Valančiūnas,
Adas Juškevičius,
Marius Grigonis,
Paulius Jankūnas,
Mindaugas Kuzminskas,
Domantas Sabonis,
Antanas Kavaliauskas,
Vaidas Kariniauskas
7
Lengvoji atletika
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Disko metimas Andrius Gudžius 60.66 12
Plaukimas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
100 m krūtine Giedrius Titenis 59.80 10
100 m nugara Danas Rapšys 54.40 24
100 m krūtine Andrius Šidlauskas 1:00.59 23
100 m krūtine Rūta Meilutytė 1:07.32 7
200 m krūtine Giedrius Titenis 2:12.13 22
100 m laisvuoju stiliumi Simonas Bilis 49.16 30
200 m nugara Danas Rapšys 1:59.58 21
Kombinuota estafetė 4x100 Giedrius Titenis,
Danas Rapšys,
Simonas Bilis,
Deividas Margevičius
3:35.90 14
50 m laisvuoju stiliumi Simonas Bilis 22.08 8
Šiuolaikinė penkiakovė
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Šiuolaikinė penkiakovė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė 1072 31
Šiuolaikinė penkiakovė Ieva Serapinaitė 1183 29
Šiuolaikinė penkiakovė Justinas Kinderis 1144 34
Sportinė gimnastika
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Daugiakovė Robertas Tvorogalas 82,497 42
Laisvieji pratimai Robertas Tvorogalas 13.866 51
Arklys Robertas Tvorogalas 13.366 56
Žiedai Robertas Tvorogalas 13.466 61
Atraminis šuolis Robertas Tvorogalas 13.849 15
Lygiagretės Robertas Tvorogalas 13.500 57
Skersinis Robertas Tvorogalas 14.166 39
Sunkioji atletika
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
94 kg Aurimas Didžbalis 392 kg
Tenisas
Rungtis Vardas, pavardė Rezultatas Vieta / Medalis
Vienetai Ričardas Berankis 33-64

Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas