Antrosios karjeros galimybės

    IOC Athlete Career

Spalio 25 d. Vilniuje, "Radisson Blu Hotel Lietuva" konferencijų centre startavo tris dienas truksianti LTeam konferencija. Pirmoji jos diena buvo skirta uždariems sportininkų mokymams - vyko Tarptautinio olimpinio komiteto rengiama "Sportininkų karjeros programa" (IOC Athlete Career Programme). Joje dalyvavo apie 40 atletų, tarp jų - olimpiečiai Aurimas Didžbalis, Saulius Ritter, Aurimas Lankas, Evaldas Petrauskas, Mindaugas Griškonis, Diana Lobačevskė, Brigita Virbalytė ir kiti. Susirinkusius sportininkus pasveikino ir produktyvaus darbo palinkėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Mums svarbūs visi LTeam nariai. Buvę, esami ir būsimi. Šie mokymai – tik viena iš priemonių padėti atletams būti svarbia visuomenės dalimi ir po jų sportinės karjeros pabaigos. Jų žinios ir patirtis, įgyta sportuojant, yra autentiška, su niekuo nepalyginama ir suteikianti pranašumo antroje karjeroje. Mūsų misija - padėti būsimiems olimpiečiams, aktyviai sportuojantiems, bet jau apie kitą gyvenimo etapą galvojantiems atletams, sportininkams baigusiems karjeras,“- sako LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

VEE 61

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė

Daugelis sportininkų žino, ko nori po karjeros. Kad svajonės lengviau virstų planais, o planai realybe, su „Antrosios karjeros“ seminaro dalyviais savo žiniomis ir patirtimi dalijosi du Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) atstovai – buvęs profesionalus badmintono žaidėjas bei olimpietis, TOK „Sportininkų karjeros programos“ instruktorius iš Gvatemalos Pedro Yangas ir vis dar profesionaliai sportuojantis penkiakovininkas, sporto konsultantas bei medikas iš Ukrainos Dmytro Kirpuliansky.

VEE 64

Pasitelkę naujausius metodus seminaro vedėjai padėjo atskleisti visų  klausytojų stipriąsias charakterio savybes, nustatė asmenybių tipus, supažindino su galimais studijų šaltiniais, padėjo atpažinti turimus įgūdžius ir patarė kaip juos pritaikyti kitose srityse.

Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas