2017 m. Erzurumo jaunimo olimpinis žiemos festivalis

2017 m. vasario 11–18 d. Erzurumo mieste, Turkijoje, vyko Europos jaunimo žiemos olimpinis (EJŽOF) festivalis.

13-tame festivalyje savo jėgas išmėgino 9 jaunieji Lietuvos sportininkai. Jie dalyvavo Lietuvai jau tradicinėmis tapusiose rungtyse – biatlono, slidinėjimo, dailiojo čiuožimo bei greitojo čiuožimo. 

Šešiolikmetis čiuožėjas Salvijus Ramanauskas 500 m. distancijoje iškovojo pirmąjį Lietuvos istorijoje Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio aukso medalį.

Lietuvos jaunimo rinktinę sudarė:

1. Biatlonas - Ana Jesipionok, Raminta Dindaitė, Nikita Romanov, Jokūbas Mačkinė

2. Dailusis čiuožimas - Valerija Keda

3. Slidinėjimas - Martyna Biliūnaitė, Ąžuolas Bajoravičius, Deimantas Kliševičius

4. Greitasis čiuožimas - Salvijus Ramanauskas

Jaunasis ambasadorius - snieglentininkas Aras Arlauskas. Misijos vadovė - Vida Vencienė.

Daugiau informacijos apie festivalį: http://www.eyof2017erzurum.org/

Festivalio programa

XIII EUROPOS JAUNIMO ŽIEMOS OLIMPINIO FESTIVALIO ERZURUME REZULTATŲ LENTELĖ

Sportininkas Sporto šaka Rungtis Vieta Dalyvių skaičius
Salvijus Ramanauskas Greitasis čiuožimas tr. taku

1500 m

500 m

1000 m

7

1

4

28

27

26
Raminta Dindaitė Biatlonas

6 km

7,5 km

36

32

46

46
Ana Jesipionok Biatlonas

6 km

7,5 km

24

24 

46

46

Nikita Romanov Biatlonas

7,5 km

10 km

30 

28

52

51
Jokūbas Mačkinė Biatlonas 

7,5 km

10 km

28

34 

52

51

Biatlonas (estafetė)

2 merg. +2 vaik. 

11

13

Valerija Keda Dailusis čiuožimas

Trumpoji programa

Laisva programa

Bendra įskaita

15

14

14

21

21

21

Martyna Biliūnaitė Slidinėjimas

5 km C

7,5 km F

Sprintas F

39

39 

39 

41

42

46

Ąžuolas Bajoravičius Slidinėjimas

7,5 km C

10 km F

Sprintas F

23 

34

21 

53

54

58

 Deimantas Kliševičius Slidinėjimas

7,5 km C

10 km F

Sprintas F

34 

39

33 

53

54

58

Treneriai :

Gintautas Čepulis, Marijan Kačanovski         - biatlonas

Lilija Vanagienė                                         - dailusis čiuožimas

Algis Drūsys, Karolis Baltakis                    - slidinėjimas

Virginija Vilčinskaitė Ogulevičienė              - greitasis čiuožimas trumpuoju taku



Dziudo ir sambo kovotojai liko be pergalių
23 Birželis

Dziudo ir sambo kovotojai liko be pergalių

Skaityti

Šaulės į finalą nepateko
23 Birželis

Šaulės į finalą nepateko

Skaityti

Minsk 2019: lietuvių startai sekmadienį
23 Birželis

Minsk 2019: lietuvių startai sekmadienį

Skaityti

Po galingo starto – nesėkmingas finišas
22 Birželis

Po galingo starto – nesėkmingas finišas

Skaityti

Boksininkų sąskaitoje pergalė ir pralaimėjimas
22 Birželis

Boksininkų sąskaitoje pergalė ir pralaimėjimas

Skaityti

Rasa Leleivytė – tarp lenktynių lyderių
22 Birželis

Rasa Leleivytė – tarp lenktynių lyderių

Skaityti



2
0
1
7

Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas