Lietuvos sportininkų rezultatai Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Dėre

B/k irklavimas

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisVieta
Jonas Veitas 2001-06-02 Klaipėda K-1 500 m 19
K-2 500 m 17
Armandas Žumbys 2001-01-28 Šiauliai K-1 200 m 16
K-2 500 m 17
Dominykas Pažėra 2001-05-08 Elektrėnai C-1 500 m 9
C-1 200 m 17
C-2 500 m MIX 9
C-2 200 m MIX 15
Gabrielė Čerepokaitė 2001-08-13 Šiauliai C-1 500 m 6
C-1 200 m 6
C-2 500 m MIX 9
C-2 200 m MIX 15
Gabrielė Mažeikaitė 2002-03-14 Vilnius K-1 200 m 22
K-2 500 m 16
K-2 200 m 12
Austėja Bložytė 2001-02-22 Kaunas K-1 500 m 27
K-2 500 m 16
K-2 200 m 12

 

Dviračių sportas

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisVieta
Akvilė Giedraitytė 2001-02-14 Panevėžys asmeninės 4
grupinės 13
Paulina Patinskaitė 2001-12-28 Panevėžys asmeninės 12
grupinės 20
Gloria Van Mechelen 2002-12-24 Vilnius grupinės 27
Povilas Grabauskas 2001-05-03 Vilkaviškis asmeninės 31
grupinės 45
Gytis Matusevičius 2001-04-24 Vilkaviškis asmeninės 66
grupinės 75
Karolis Galeckas 2001-01-18 Kaunas asmeninės 97
grupinės 53

 

Dziudo

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisRezultatasVieta
Aida Vasiliauskaitė 2001-03-31 Panevėžys -63 kg pralaimėjo 1 kovą -
Justina Kmieliauskaitė 2001-02-20 Elektrėnai +70 kg   2
Deivid Matusevič 2000-01-11 Vilnius -81 kg pralaimėjo 1 kovą -
Deivis Čiaučionas 2000-04-11 Kauno r. -90 kg pralaimėjo 1 kovą/ paguodą -
Edvardas Sagalec 2000-09-20 Šilutė -73 kg pralaimėjo 1 kovą -
Dariuš Rogoža 2000-07-05 Vilnius -66 kg pralaimėjo 2 kovą -

 

Gimnastika

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisVieta
Meda Gutauskaitė 2003-01-02 Kaunas daugiakovė 61
laisvi pratimai 63
buomas 46
atraminis šuolis 23
lygiagretės 66
Eglė Stalinkevičiūtė 2003-07-14 Vilnius daugiakovė 68
laisvi pratimai 80
buomas 61
atraminis šuolis 76
lygiagretės 54
Greta Semionova 2003-08-26 Vilnius daugiakovė 80
laisvi pratimai 81
buomas 86
atraminis šuolis 83
lygiagretės 69
Samuelis Šorochovas 2001-11-11 Kaunas daugiakovė 71
laisvi pratimai 44
arklys 57
žiedai 54
atraminis šuolis 73
lygiagretės 65
skersinis 78

 

Krepšinis (vaikinai)

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasVieta
Tomas Zubrys 2001-01-25 Vilnius 1
Nojus Pankratjevas 2001-02-05 Jonava
Lukas Kreišmontas 2001-04-08 Plungė
Gabrielius Čelka 2001-09-26 Kaunas
Adas Šimonis 2001-05-22 Vilnius
Modestas Kancleris 2001-06-01 Kaunas
Ignas Goliančikas 2001-01-31 Vilnius
Ąžuolas Tubelis 2002-03-22 Vilnius
Laurynas Vaištaras 2001-01-17 Plungė
Marek Blaževič 2001-09-01 Vilnius
Erikas Jermolajevas 2001-02-24 Vilnius
Ernest Naruševičius 2001-01-18 Vilnius

 

Krepšinis (merginos)

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasVieta
Šeila Gudinskaitė 2002-05-09 Panevėžys 5
Rebeka Maria Kinkevičiūtė 2002-07-22 Kaunas
Brigita Sinickaitė 2001-02-01 Šiauliai
Dominyka Paliulytė 2001-07-02 Šiauliai
Justina Miknaitė 2001-11-23 Vilnius
Dovilė Jankauskaitė 2001-07-10 Klaipėda
Gedvilė Savostaitė 2002-07-20 Alytus
Vestina Keburytė 2001-05-05 Panevėžys
Saulė Kaupytė 2001-01-04 Klaipėda
Agnesė Garčinskaitė 2002-08-01 Plungė
Elzė Motekaitytė 2002-02-10 Klaipėda
Simona Visockaitė 2002-08-30 Kaunas

 

Plaukimas

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisRezultatasVieta
Kotryna Teterevkova 2002-01-23 Vilnius 100 m krūtine 1:10.36 (AR) 4
200 m krūtine 2:40.66 24
Arijus Pavlidi 2002-04-08 Vilnius 100 m nugara 58.12 (AR) 9
200 m nugara 2:07.61 14
200 m kompl. 2:14.29 (AR) 34
Germantas Švecovas 2001-08-13 Vilnius 100 m nugara 59.10 (AR) 18
200 m nugara 2:11.97 (AR) 28
400 m kompl. 4:56.56 (AR) 28
Liepa Kluonytė 2002-07-11 Kaunas 100 m l.st. 1:00.36 46
200 m l.st. 2:10.23 40
400 m l.st. 4:39.53 34
Gabija Mankauskaitė 2002-01-23 Alytus 100 m nugara 1:06.26 (AR) 26
200 m nugara 2:26.91 31
Paulina Pekūnaitė 2002-04-29 Klaipėda 100 m nugara 1:07.77 35
200 m nugara 2:23.51 (AR) 22
Ema Guzaitė 2002-05-11 Šiauliai 50 m l.st. 28.02 47
Titas Smailys 2001-06-02 Panevėžys 200 m l.st. 2:01.80 36
50 m l.st. 23.89 10
100 m l.st. 53.19 26
200 m kompl. 2:18.57 41
Marija Rutkauskaitė 2003-05-05 Kaunas 50 m l.st. 28.08 49
100 m l.st. 1:00.53 48
200 m l.st. 2:12.48 45
Aleksandr Kasakovskij 2001-05-02 Utena 50 m l.st. 24.60 28
100 m l.st. 53.38 (AR) 31
100 m krūtine 1:08.73 31
Lietuvos rinktinės komandų estafetės 4x100 m l.st. merginos 4:03.10 21
4x100 m l.st. vaikinai 3:57.11 14
4x100 m kompl. MIX 4:07.67 (LR U17) 15
4x100 m l.st. MIX 3:48.50 14

 

Lengvoji atletika

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisRezultatasVieta
Meda Repšytė 2002-03-30 Šiauliai 2000 m kl/b 7:25.13 13
Meda Majauskaitė 2001-03-21 Kaunas ietis F 47.75 (Kv. 49.80 (AR)) 9
Ugnė Žvinklytė 2001-04-12 Klaipėda 1500 m 4:35.65 (AR) 9
Luka Garšvaitė 2001-03-25 Kaunas tolis 5.83 7
Akvilė Medvedevaitė 2001-12-03 Kaunas trišuolis 11.99 (AR) 9
Dovidas Petkevičius 2001-02-12 Elektrėnai 110 m b/b F 14.66 (Kv. 14.28 (AR)) 5
Edgaras Radzevičius 2001-08-09 Marijampolė 100 m 11.37 17
200 m 22.86 11
Amelita Taujanskaitė 2002-06-01 Šiauliai aukštis 1.65 10
Dominykas Čepys 2001-06-18 Palanga rutulys 15.51 11
Greta Karinauskaitė 2001-02-11 Vilnius 3000 m 10:01.52 (AR) 9

 

Tenisas

Vardas, pavardėGimimo dataMiestasRungtisRezultatasVieta
Matas Vasiliauskas 2002-03-29 Panevėžys Šiauliai vienetai iškrito antrame rate 17-32
dvejetai iškrito antrame rate 9-16
Matas Bružas 2002-01-14 Šiauliai
vienetai iškrito trečiame rate 9-16
Fausta Zykutė 2002-09-27 Vilnius vienetai iškrito pirmame rate 33-64
dvejetai iškrito antrame rate 9-16
Otilija Norkutė 2002-04-12 Šiauliai
vienetai iškrito pirmame rate 33-64

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas