2015 / 05 / 25

Žinyno „Kas bus kas Lietuvoje“ pristatymas

Pirmadienį LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė dalyvavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vykusiame leidinio „Kas bus kas Lietuvoje. Lietuvos ateitis“ pristatyme. Šis autobiografinis apybraižų žinynas skirtas jauniesiems Lietuvos talentams ir ateities lyderiams – būsimiems šalies vadovams, mokslininkams, menininkams, sportininkams, visuomenininkams.

Knygoje suburti vaikai, apdovanoti įvairiose mokslo ir meno olimpiadose bei konkursuose, pelnę prizus sporto varžybose. Didžiąją knygos dalį sudaro 569 autentiškos gabiausių Lietuvos mokinių autobiografinės apybraižos, kuriose vaikai pasakoja apie savo šeimas, mėgstamiausias pamokas, pasiekimus, autoritetus, dalijasi savo svajonėmis ir Lietuvos vizija po dešimtmečio.

Knygoje taip pat pateikiamos Lietuvos mokinių pasiekimų nacionalinėse mokslo ir meno olimpiadose bei tarptautinėse sporto varžybose apžvalgos, pristatomos mokymo įstaigos, kolektyvai ir organizacijos, kurios kasdieniu savo darbu užtikrina, kad jaunieji Lietuvos talentai galėtų atskleisti ir tobulinti savo gabumus.

LTOK prezidentė pasveikino jaunuosius sportininkus ir įteikė jiems po knygos egzempliorių.

Alfredo Pliadžio nuotraukos.

DSC 2703
DSC 2752
DSC 2843
DSC 2864
DSC 2828
DSC 2820


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas