2016 / 09 / 13

Visuomenės pasitikėjimas LTOK auga

Nuo 2013 m. lapkričio visuomenės, palankiai vertinančios Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) veiklą dalis padidėjo 20 procentinių punktų – atskleidė Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ šių metų rugpjūtį atliktos Lietuvos gyventojų apklausos rezultatai.

Daugiau nei pusė (55%) suaugusių šalies gyventojų LTOK darbą įvertino gerai, penktadalis (10%)  LTOK veiklą įvertino vidutiniškai – nei gerai, nei blogai, o blogai LTOK veiklą apibūdino tik 4% apklaustųjų. Penktadalis (20%) respondentų neturėjo nuomonės šiuo klausimu. Labai gerai LTOK veiklą įvertino 17% respondentų, o labai blogai – mažiau nei pusė procento apklaustųjų.

Lyginant su 2016 m. kovą vykdyta apklausa, LTOK veiklos vertinimas pagerėjo 4 procentiniais punktais, o per paskutinius beveik tris metus, lyginant su 2013 m. lapkritį darytos apklausos rezultatais, gerai vertinančių LTOK veiklą padaugėjo 20 procentinių punktų. Geriausiai LTOK veiklą įvertino besidomintys sportu Lietuvos gyventojai (70%).

„Dar kandidatuodama į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidento postą rinkiminėje kalboje žadėjau šią visuomeninę organizaciją padaryti atviresne. Per kelerius metus nemažai nuveikėme ir pasiekėme užsibrėžtų tikslų. Vienas iš prioritetų buvo nuolat informuoti visuomenę apie mūsų veiklą ir biudžeto paskirstymą. Informaciją nuolat skelbiame savo interneto svetainėje, informuojame žiniasklaidą, mūsų kas mėnesį vykstantys Vykdomojo komiteto posėdžiai yra atviri žurnalistams. Tai, kad visuomenė teigiamai vertina mūsų komandos darbą, ne tik džiugina, bet ir labai motyvuoja“, – apklausos rezultatus komentavo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Tyrimų bendrovė vykdydama apklausą respondentų paprašė įvertinti ir LTOK prezidentės veiklą. Du iš trijų (64%) apklaustų palankiai įvertino LTOK prezidentės veiklą, 28% respondentų neturėjo nuomonės ir tik 8% apklaustųjų jos veiklą įvertino nepalankiai. Palankiausiai LTOK prezidentę įvertino taip pat sportu besidomintys respondentai (net 78% iš besidominančių sportu jos veiklą įvertino palankiai).

BT apklausos rezultatai2


Bendra Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ 2016 m. rugpjūčio mėnesį atliko reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą (tyrimas prasidėjo po olimpinių žaidynių uždarymo rugpjūčio 21 d.). Apklausta 1060 15-74 metų Lietuvos gyventojų, tyrimas vyko 123 atrankos taškuose. Rezultatų paklaida tokio dydžio imčiai neviršija plius/minus 3 proc.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas