2014 / 01 / 16

Vilniaus mero apdovanojimai

A.Zuokas ir A.Gudiškis

Sausio 16 dienos pavakarę į Vilniaus Rotušę rinkosi miesto sporto aktyvas. Čia buvo pagerbti geriausi 2013 m. sostinės sportininkai. Tradicinėse iškilmėse išdalinti apdovanojimai 14-oje kategorijų. Vienas prizas atiteko ir LTOK.

Susirinkusius pasveikino sostinės meras Artūras Zuokas ir pasidžiaugė, kad 2013-ieji buvo ypač sėkmingi Lietuvos sportininkams ir kad beveik pusę įvairiausių apdovanojimų per pasaulio ir Europos čempionatus pelnė vilniečiai. Vilniaus meras sportininkams linkėjo, kad 2014 olimpiniai metai būtų dar sėkmingesni.

Geriausiais 2013 m. sostinės sportininkais pripažinti irkluotoja Milda Valčiukaitė ir penkiakovininkas Justinas Kinderis.  Na, o Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui įteiktas trečios vietos prizas už geriausią miesto renginį. Pirmoji vieta – Tarptautinis Vilniaus maratonas, antroji – „Velomaratonas 2013“, trečioji – Olimpinė diena.

Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas, Vilniaus miesto sporto tarybos pirmininko pavaduotojas Rimantas Kveselaitis pasveikino laureatus ir visą sostinės sporto bendruomenę, padėkojo už gerą darbą ir pasidžiaugė, kad sostinės savivaldybė kasmet remia visų federacijų pagrindinius sporto renginius – pasaulio ir Europos čempionatus, renginiams nemokamai skiria  „Siemens“ areną.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas