2014 / 01 / 24

Verslui rūpi sportininkų miegas

Lietuvos olimpinio sporto centras (LOSC) užmezgė bendradarbiavimą su UAB „Studio Moderna“. Šio bendradarbiavimo dėka medalininkų kalve vadinamame centre bus kuriamos dar palankesnės gyvenimo sąlygos sportininkams – prie to prisidės ir bendrovės centrui padovanotas pusšimtis čiužinių.

Pasak LOSC direktoriaus Lino Tubelio, tai vienas iš nedaugelio pavyzdžių  valstybės biudžeto lėšomis finansuojamo centro istorijoje, kuomet verslas paremia sportininkų rengimą. „Šiame centre apsistoja esami ir būsimi olimpinių žaidynių, pasaulio bei Europos čempionatų dalyviai ir prizininkai, prieš lemtingas sportines kovas jėgas telkia mūsų sporto elitas. Natūralu, kad čia svarbios ne tik sportavimui, bet ir kasdieniam poilsiui sudarytos sąlygos“, – sako L. Tubelis.

Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas atkreipia dėmesį, jog svarbu remti ne tik „paradinius“ sporto renginius, bet ir investuoti į nematomą jų pasirengimo pusę. „Lietuvos tautinis olimpinis komitetas visada skatina verslą kuo aktyviau remti sportą, siekiama, kad tokia partnerystė būtų abipusiai naudinga. Mūsų pareiga padėti sportui ir verslui atrasti vieni kitus“, – teigia V. Vasiliauskas.

„Tiesioginė parama LOSC, mano nuomone, yra investicija į Lietuvos sporto ateitį – čia užaugo ne vienas čempionas, todėl tikimės, kad mūsų produkcija užtikrins geresnį sportininkų poilsį, padės siekti didesnių pergalių“, – sako UAB „Studio Moderna“ pardavimų ir rinkodaros direktorė Raminta Kadūnienė.

Ritos Stankevičiūtės ("Lietuvos žinios") nuotraukaPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas