2018 / 02 / 12

Vėjas sujaukė žaidynių grafiką

Ieva Januškevičiūtė jau buvo ant kalno ir rengėsi pirmam savo startui Pjongčange, kai sužinojo, jog dėl stipraus vėjo atidedamas didysis slalomas.J.Virskus ir I.Januškevičiūtė Sočyje.

„Pastarąsias pora dienų buvo kilę minčių, kad taip gali nutikti. Prognozės buvo nekokios. Vėjas čia, kalno viršuje, labai stiprus“, - tikino 23 metų kalnų slidininkė.

Tai jau ne pirmos dėl įsisiautėjusio vėjo atidėtos Pjongčango žaidynių varžybos. Teko nukelti kalnų slidinėjimo vyrų greitojo nusileidimo lenktynes, moterų akrobatinio nusileidimo snieglentėmis rungtyje atsisakyta kvalifikacijos, šeštadienį buvo sutrikdytas vyrų šuolių su slidėmis finalas.

Meteorologai prognozuoja, jog šiandien Pjongčange jutiminė temperatūra dėl vėjo gali viršyti minus 25 laipsnius.

„Žinoma, tokie dalykai išmuša iš vėžių. Dar gerai, kad mūsų ten nelaikė pusę dienos“, - grįždama į olimpinį kaimelį sakė jau antrose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti I.Januškevičiūtė. Planuojama, kad moterų didysis slalomas vyks ketvirtadienį. Pjongčange I.Januškevičiūtės dar laukia slalomo rungtis. Ji numatyta trečiadienį.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas