2018 / 07 / 25

Vasariška „Olimpinė panorama“

Klaipėdoje net du jachtklubai aptarnauja pramoginių burlaivių ir katerių savininkus, o štai olimpinių klasių jachtomis plaukiojančių sportininkų, mažais laiveliais buriuojančių vaikų čia beveik nematyti. Kodėl vieninteliame Lietuvos uostamiestyje buriavimo sportas merdi? Apie tai liepos mėnesio „Olimpinėje panoramoje“ mintimis dalijasi Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) generalinis sekretorius, buvęs ilgametis šalies buriavimo rinktinės narys Linas Tamkvaitis.

Vasara alsuojančioje „Olimpinėje panoramoje“ rašoma apie dar dvi „vandenių“ sporto šakas. Treneris Vladislavas Sokolinskis, su irkluotojais dirbantis jau beveik 50 metų, pasakoja, kaip šių metų Europos jaunių irklavimo čempionato bronzinė merginų įgula rengiasi Buenos Airėse vyksiančioms antrosioms jaunimo olimpinėms žaidynėms ir apgailestauja, kad ten teks irkluoti ne 2000 m, o neįprastą 500 m nuotolį. Europos jaunimo čempionas kanojininkas Vadimas Korobovas kalba apie savo planus patekti į pasaulio čempionato finalą bei Tokijo olimpines žaidynes.

Artėjant atkurtojo LTOK 30-mečiui, žurnale pasakojama apie pirmojo Olimpinio komiteto narius bei daugelio tragiškus jų likimus.

Apie įsimintinus šių metų pasirodymus ir vieną po kito gerinamus Lietuvos rekordus kalbama su bėgike Agne Šerkšniene.

Ar 2020 metais Tokijuje medalių viltis galima krauti ant šalies boksininkų pečių? Ko daugiau Lietuvos bokso bendruomenėje – nerimo ar optimizmo, susijusio su „Tokijas 2020“ kampanija? Į šiuos ir kitus klausimus atsako Lietuvos bokso rinktinės vyr. treneris Vidas Bružas.

2019-ųjų birželio 21-30 dienomis Minske vyks II Europos žaidynės. Likus mažiau nei metams iki žaidynių Baltarusijos sostinėje buvo surengtas seminaras misijos vadovams. Jame dalyvavo ir LTOK sporto direktorius Einius Petkus bei jo pavaduotojas Kazys Steponavičius. Jų įspūdžiai – “Olimpinėje panoramoje”.

Eelektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę čia>>>

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

SEB arenoje,

„Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas