2015 / 01 / 10

Tradicinis pagarbos bėgimas

Sausio 10 d. sostinėje vyko tradicinis pagarbos bėgimas Sausio 13-osios aukoms atminti. Prieš bėgimą visų šalies regionų, karinių dalinių atstovai, bėgimo organizatoriai ir svečiai padėjo gėlių prie žuvusiųjų Laisvės gynėjų kapų. Po finišo gėlės buvo padėtos ir prie Vilniaus televizijos bokšto memorialinės sienos. Devynių kilometrų ilgio trasa prasidėjo nuo žuvusiųjų poilsio vietos Antakalnio kapinėse ir nusidriekė Vilniaus gatvėmis iki Televizijos bokšto.

begimas2015 masine

Renginio organizatoriai skelbia, kad į bėgimą vien internetu užsiregistravo 3,4 tūkst. žmonių, o iš viso dalyvavo dar paveik tūkstančiu daugiau. Bėgo ne tik Lietuvos gyventojai, bet svečiai iš JAV, Latvijos, Estijos, Švedijos, kitų šalių.

begimas2015 padeda geles

Visiems bėgimo dalyviams įteikti atminimo medaliai. Gausiausiai dalyvavusieji kolektyvai apdovanoti prizais, tarp jų – ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto. Daugiausiai bėgikų registravo Lietuvos šaulių sąjunga. Prizus pelnė ir jauniausias bei vyriausias bėgimo dalyviai. 

begimas2015 daina apdovanojoPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas