2017 / 11 / 30

„Toyota“ tapo oficialiu LTOK partneriu

Automobilių gamintojas „Toyota“ į Lietuvą žengia ir pro olimpines duris. Antradienį, lapkričio 28 d.  oficialus olimpinių žaidynių ir Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) rėmėjas tapo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) partneriu.  

Sutartį LTOK pasirašė su „Toyota Motor Corporation“ koncernu, valdančiu „Toyota“ ir „Lexus“ prekės ženklus. Bendradarbiavimo trukmė – ketveri metai, t.y. iki Tokijo olimpinių žaidynių, kurios vyks 2020-ųjų vasarą.

„Kai „Toyota Motor Corporation“ oficialiai tapo IOC rėmėju, susisiekėme dėl bendradarbiavimo Lietuvoje. Esame didelės tarptautinės organizacijos dalis, todėl Tarptautinio olimpinio komiteto partneriai, jei veikia mūsų regione, gali tapti ir mūsų partneriais.

Naujoje partnerystėje įžvelgiu tik teigiamus aspektus. Pirmiausia - važinėsime hibridiniais, aplinkai draugiškais automobiliais. Antra - turėdami bendrus partnerius, sklandžiai įgyvendiname IOC marketingo programas ir uždavinius, vienas jų – darnus vystymasis. Žengiame koja kojon su Tarptautiniu olimpiniu komitetu ir su naujausiomis technologijomis“, - pasirašydama bendradarbiavimo sutartį sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

LexusLTOK ElvisZaldarisFoto 30

Pirmieji „Toyota Motor Corporation“ koncerno dovanoti „Lexus“ automobiliai Lietuvos tautinį olimpinį komitetą jau pasiekė. Likę automobiliai į Lietuvos olimpiečių būstinę atvyks artimiausiu metu. Visi jie – naujojo olimpinio partnerio parama.

„Toyota“ koncerno automobiliais važinės ne tik LTOK atstovai. Su naujuoju rėmėju kalbama ir apie paramą geriausiems Lietuvos olimpiečiams. Tikėtina, kad „Lexus“ automobiliais, kurie yra „Toyota“ koncerno dalis, bus apdovanoti Tokijo olimpinių žaidynių medalininkai. Geriausiai pasirodę olimpiečiai automobiliais tradiciškai apdovanojami nuo 2000-ųjų, t.y. Sidnėjaus olimpinių žaidynių.

„Toyota“ siekia keisti žmonių keliavimo įpročius visame pasaulyje. Bendradarbiaudami su Olimpiniu judėjimu per sportą ir tvaraus mobilumo sprendimus siekiame kurti visuomenę, kuri skatintų žmones tobulėti, siekti aukštumų ir plėsti savo galimybių ribas,“ – apie bendradarbiavimo su LTOK pradžią sakė „Toyota Baltic“ vykdantysis direktorius Osvaldo Valentini.

 „Toyota“ – lyderis Lietuvos hibridinių automobilių rinkoje, „Lexus“ – perkamiausias šalyje premium klasės hibridinis automobilis. 

LexusLTOK ElvisZaldarisFoto 11Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas