2016 / 07 / 19

TOK pranešimas dėl WADA eksperto ataskaitos

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) pirmadienį gavo Pasaulinės antidopingo agentūros (WADA) nepriklausomo eksperto ataskaitą.

„Ši ataskaita atskleidė šokiruojančią, precedento neturinčia ataką prieš sporto ir olimpinių žaidynių integralumą, todėl Tarptautinis olimpinis komitetas nedvejodamas imsis griežčiausių sankcijų prieš bet kurį su tuo susijusį asmenį ar organizaciją“, – sakė TOK prezidentas Thomas Bachas.

Šiandien TOK Vykdomasis komitetas išreiškė dėkingumą nepriklausomam ekspertui Richardui McLarenui už atliktą darbą bei palaikė jo prašymą tęsti ir baigti darbą.

Kaip teigiama TOK pranešime, tarptautinės sporto organizacijos turės įvertinti nepriklausomo eksperto ataskaitą ir imtis veiksmų pagal numatytas taisykles.

Tarptautinis olimpinis komitetas ėmėsi drausminių veiksmų, susijusių su ataskaitoje minimų Rusijos sporto pareigūnų padarytais Olimpinės chartijos ir Pasaulinio antidopingo kodekso pažeidimais ir remdamasis Olimpinės chartijos 59-aja taisykle sudarė Drausmės komisiją.

TOK atidžiai įvertins nepriklausomo eksperto ataskaitą ir sprendimą dėl Rusijos sportininkų dalyvavimo olimpinėse žaidynėse priims atsižvelgdamas į teisinį reguliavimą ir į teisingumą asmens atžvilgiu. TOK taip pat turės atsižvelgti į Tarptautinio sporto arbitražo teismo sprendimą dėl Tarptautinės atletikos federacijos taisyklių, kuris bus priimtas š.m. liepos 21 d., taip pat į Pasaulinį antidopingo kodeksą ir Olimpinę chartiją.

Visas TOK pranešimas publikuojamas čia.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas