2016 / 05 / 13

Svečiuose - Danijos olimpinio komiteto prezidentas

Penktadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras susitiko su Danijos olimpinio komiteto ir sporto konfederacijos prezidentu Nielsu Nygaardu.

N.Nygaardas dalyvavo ketvirtadienį vykusiame Lietuvos nevyriausybinių sporto organizacijų forume ir skaitė pranešimą „Besikeičianti Danija – nevyriausybinių sporto organizacijų svarba“.

Susitikimo su LTOK vadovais metu Danijos olimpinio komiteto prezidentas domėjosi LTOK veikla, Lietuvos sporto sistema, su LTOK vadovais aptarė Lietuvos ir Danijos sporto sistemų panašumas ir skirtumus, bei gerąsias praktikas kitose Europos valstybėse.

Atsidėkodama už ilgalaikį bendradarbiavimą LTOK prezidentė N.Nygaardą apdovanojo Olimpine žvaigžde.

„Jaučiame ypatingą ryšį su visomis Baltijos valstybėmis, bendradarbiaujame jau daugelį metų ir esame visada pasiruošę padėti“, – sakė N.Nygaardas.

Daugiau informacijos apie Lietuvos nevyriausybinių sporto organizacijų forumą ir p. N.Nygaard prezentaciją galite rasti čia.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas