2014 / 01 / 05

Svečiai iš Suomijos

Iš kairės: R.Nieminenas, D.Gudzinevičiūtė, J.Henttonenas

Sausio 4 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete lankėsi Suomijos olimpinio komiteto prezidentas Risto Nieminenas ir šios šalies rankinio federacijos vadovas Jaris Henttonenas. Suomijos sporto vadovai į Lietuvą atvyko su savo šalies vyrų rankinio rinktine, kuri Vilniuje žaidė pasaulio čempionato atrankos grupės turnyro rungtynes su lietuviais.

Prieš šį mačą R.Nieminenas ir J.Henttonenas lankėsi Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete, kuriame susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte, generaliniu sekretoriumi Valentinu Paketūru, UAB „Olifėja“ generaliniu direktoriumi Antanu Muraška, jo pavaduotoju Donatu Kazlausku. Buvo aptarti bendradarbiavimo klausimai. Olimpinės loterijos vadovai pokalbyje dalyvavo neatsitiktinai: Suomijos OK prezidentas R.Nieminenas – buvęs savo šalies nacionalinės loterijos generalinis direktorius, buvęs Pasaulinės loterijų asociacijos prezidentas. Jis padėjo Lietuvai įstoti į „Vikingų“ loterijos grupę.

Už paramą „Olifėjai“, kurios lėšomis finansuojamas olimpinis sąjūdis,  LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė apdovanojo Suomijos OK prezidentą R.Niemineną Olimpine žvaigžde. Suomijos rankinio federacijos vadovui J.Henttonenui įteiktas LTOK 25-mečio atminimo medalis.

„Siemens“ arenoje abiejų šalių olimpinių komitetų vadovai žiūrėjo Lietuvos ir Suomijos rankininkų rungtynes, kurias po atkaklios kovos vieno įvarčio persvara laimėjo lietuviai. R.Nieminenas, kuris yra ir Suomijos sporto federacijų sąjungos prezidentas, sakė, kad dažnai su savo šalies rinktinėmis vyksta į tarptautines varžybas.   Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas