2014 / 02 / 09

Svarbiausia – pergalė prieš save

Labiausiai patyrusi Lietuvos olimpinės rinktinės narė Diana Rasimovičiūtė, vasario 25-ąją švęsianti 30-ąjį gimtadienį, Sočio žaidynes pradėjo 7,5 km sprinto lenktynėse užėmusi 51-ąją vietą tarp 84 sportininkių.

60 greičiausių, tarp jų ir lietuvė, pateko į vasario 11 d. vyksiančias persekiojimo lenktynes. Jas D.Rasimovičiūtė pradės praėjus 2 min. 11,8 sek. nuo Anastasijos Kuzminos starto. Tiek mūsų šalies atstovė atsiliko nuo Slovakijos piliete jau senokai tapusios rusės, Sočyje apgynusios sprinto olimpinės čempionės titulą.

A.Kuzmina 19,9 sek. pranoko antrąją vietą iškovojusią rusę Olgą Viluchiną ir 21,7 sek. – ukrainietę Vitą Semerenko. Visos prizininkės šaudė be klaidų.

Socis rasimoviciute saudo

D.Rasimovičiūtė prašovė du kartus. Netaiklūs buvo pirmieji šūviai gulint ir stovint.

Be persekiojimo lenktynių, jau ketvirtose olimpinėse žaidynėse dalyvaujančios lietuvės laukia 15 km asmeninės varžybos. Jos vyks vasario 14-ąją.

Kaip vertini pasirodymą?

Esu patenkinta, kad jau galiu kovoti, nes man šis sezonas labai sunkus. Labai jaudinausi prieš startą, bet dabar jau žnau, kad galiu kovoti ir tikrai kovosiu .

Tie du nepataikymai buvo klaidos ar paprasčiausiai nepavyko?

Dar pakalbėsiu su treneriu, ką padariau ne taip. Nenoriu spėlioti.

Kaip jauteisi trasoje?

Trasoje, aišku, labai sunku, nes sudėtinga trasa. Bet pamačiau, jog jau galiu kovoti su varžovėmis. Nėra taip, kaip buvo šių metų pasaulio taurės etapuose. Šį sezoną buvo sunkus laikotarpis ir man reikėjo pačiai save nugalėti, kad galėčiau sukaupti jėgas toliau treniruotis ir kovoti.

Dėl ko kovosi kitose lenktynėse? Kelintą vietą tikiesi užimti?

Nekeliu tikslo užimti konkrečią vietą. Aš noriu padaryti viską, kad būčiau savimi patenkinta. Gerai, kai žinau, kad atidaviau visas jėgas, daugiau nieko negalėjau padaryti. Visos vietos priklauso ne nuo manęs, o nuo konkurenčių. Stengsiuosi 100 procentų atiduoti visas jėgas distancijoje.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas