2016 / 07 / 11

Susitikimas su pasaulio lietuvių jaunimu

Penktadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Lietuvos misijos Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse vadovas Einius Petkus dalyvavo Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime (PLJS2016).

LTOK prezidentė dalyvavo renginio atidaryme ir bendravo su renginio dalyviais susitikimų sesijoje. Misijos vadovas E.Petkus jaunimui papasakojo apie artėjančias olimpines žaidynes, sportininkų pasirengimą svarbiausiems startams Rio de Žaneire ir kartu su LTOK prezidente bei olimpiniu vicečempionu Edvinu Krungolcu atsakė į dalyvių klausimus.

Liepos 8-10 dienomis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas vyko trečiąjį kartą. Verslo, mokslo, politikos ir kultūros festivalyje pranešimus skaitė ir diskutavo politikai, verslininkai, įvairių sričių specialistai, kultūros, verslo ir sporto atstovai. LTOK bendradarbiavo su renginio organizatoriais ir sporto varžybų dalyviams skyrė prizus.

DSC 0573
DSC 0588


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas