2017 / 09 / 25

Susitikimas su Hiracukos atstovais

Rugsėjo 25 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete lankėsi Hiracukos (Japonija) atstovai. 

Su Hiracukos miestu LTOK yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį, rengiant Lietuvos olimpiečius Tokijo žaidynėms. Jau šiais metais Hiracukoje vyks pirmoji treniruočių stovykla, kurioje dalyvaus apie 30 Lietuvos sportininkų.

Prieš susitikimą su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte Japonijos delegacija aplankė ir įvertino sporto bazes Kaune, Panevėžyje, Trakuose. Ši informacija padės svečiams geriau pasiruošti Lietuvos sportininkų priėmimui, užtikrinti jiems tinkamas treniruočių sąlygas.

PL4 2949

Susitikime dalyvavo Hiracukos meras Katsuhiro Ochiai, Hiracukos - Lietuvos mainų programos vykdomojo komiteto pirmininkas Kuniyoshi Tanaka bei kiti Hiracukos savivaldybės darbuotojai. Su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte bei LPOK prezidentu Mindaugu Biliumi jie aptarė būsimas Lietuvos sportininkų treniruočių stovyklas Japonijoje ir užtikrino, kad yra daroma viskas, kad tiek sveiki, tiek neįgalieji sportininkai Japonijoje jaustųsi patogiai. 

PL4 3019

PL5Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas