2018 / 11 / 16

Susitikimas su Britų Tarybos Lietuvoje atstovais

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) viešėjo Britų Tarybos Lietuvoje direktorius Artūras Vasiliauskas ir projektų vadovė Eglė Mačiulytė. Su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte ir olimpinio švietimo skyriaus atstovėmis Vita Balsyte bei Ugne Supranavičiene svečiai aptarė praėjusiais metais prasidėjusį lyderystės ugdymo per sportą projektą „Svajonių komandos“.

Pagrindinė susitikimo tema - prieš metus prasidėjęs įstaigų bendradarbiavimas, pirmasis „Svajonių komandų“ sezonas, atnaujinta projekto programa bei jo sklaida Klaipėdos regione. Abiems pusėms teigiamai įvertinus bendradarbiavimą, nutarta bendrą veiklą vystyti toliau. 

„Džiaugiamės pirmaisiais bendradarbiavimo žingsniais. „Svajonių komandų“ projektas parodė, kad mūsų ir LTOK vertybės labai panašios, todėl dirbti drauge buvo vienas malonumas. Tapome pavyzdžiu visam Baltijos regionui, kitų šalių Britų Tarybos jau svarsto kreiptis į vietinius Nacionalinius olimpinius komitetus ir taip išplėsti „Svajonių komandų“ projektą.

Pirmaisiais projekto metais veiklą vykdėme pagal britų modelį. Įvertinę patirtį ir poreikius LTOK pasiūlė modifikuoti projektą ir sudarė naują programą. Ji bus dar aktualesnė ir labiau įtraukianti jaunuosius lyderius,“- kalbėjo A. Vasiliauskas.

„Džiaugiamės, kad „Svajonių komandų“ projektas auga, šiais mokslo metais jame pareiškė norą dalyvauti trečdaliu daugiau mokyklų, pedagogų ir mokinių. Jaučiame ir suprantame, kad vykdome naudingą projektą. Atsiliepimai po praėjusių metų buvo tik teigiami, dauguma išskyrė patirtinių mokymų svarbą, universaliųjų olimpinių vertybių pritaikymą veikloje, galimybę teoriją įgyvendinti praktikoje,“- sakė D. Gudzinevičiūtė.

Antrasis „Svajonių komandų“ sezonas mokymais pedagogams prasidės jau kitą savaitę ir vyks iki 2019 metų birželio vidurio.

20181114 10301620181114 320181114 101425Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas