2018 / 07 / 19

Surengtas LTOK Vykdomojo komiteto posėdis


Liepos 19 d. vyko LTOK vykdomojo komiteto posėdis. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė informavo apie būsimus renginius, skirtus LTOK atkūrimo 30-mečiui bei pirmosios Lietuvos tautinės olimpiados 80-mečiui paminėti. Artimiausias renginys – liepos 28 d. Kauno sporto halėje. Ten iškilmingai bus paminėta pirmoji Lietuvos tautinė olimpiada, pagerbti sportui nusipelnę žmonės, vyks filmų peržiūra, koncertas. Pagrindiniai renginiai – šventinė sesija Seime, LTOK generalinės asamblėjos neeilinė sesija vyks gruodžio mėnesį. LTOK 30-mečiui kuriamas filmas, bus išleisti jubiliejiniai ženkliukai ir medaliai.

LTOK prezidentė informavo, kad ji ir LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras Varšuvoje dalyvavo TOK narės, Lenkijos olimpinio komiteto viceprezidentės, daugkartinės olimpinės čempionės Irenos Szewinskos laidotuvėse. Jose dalyvavo aukščiausi Lenkijos šalies vadovai, TOK prezidentas Thomas Bachas. „Tai buvo puiki mūsų draugė, patarėja ir užtarėja“, – sakė LTOK prezidentė.

D.Gudzinevičiūtė informavo ir apie liepos 10-11 d. Romoje vykusį Europos olimpinių komitetų Lyčių lygybės sporte komisijos susirinkimą.

Apie tai, ką matė ir girdėjo Minske vykusiame antrųjų Europos žaidynių misijos vadovų seminare, papasakojo LTOK sporto direktoriaus pavaduotojas Kazys Steponavičius.

LTOK 2018 m. biudžeto pirmojo pusmečio vykdymą pristatė LTOK iždininkas Rimgaudas Balaiša, Lietuvos olimpinio fondo – jo direktorius Mantas Marcinkevičius. Biudžetai vykdomi pagal planą.

LTOK vykdomasis komitetas, vadovaudamasis LTOK mandatų komisijos protokolu, nutarė laikinai sustabdyti Lietuvos laipiojimo asociacijos narystę LTOK. Mat ši organizacija, stodama į LTOK, buvo tik asocijuota tarptautinės federacijos narė.

„Olimpinė šeima priėmė sprendimą stabdyti LLSA narystę LTOK, kol ši organizacija neatitiks tarptautinės narystės, nurodytos jos stojimo į LTOK dokumentuose. Pasiūlymų buvo ir kitokių, kalbėta ir apie asociacijos šalinimą, nes galima įtarti apgaulę stojant į LTOK. Vis dėlto manau, kad teisingiau yra leisti pasitaisyti. Tad noriu tikėti, kad LLSA netrukus taps visaverte tarptautinės organizacijos nare ir sugrįš į LTOK šeimą“, – sakė LTOK generalinis sekretorius V.Paketūras.

Elvio Žaldario nuotr.

foto elvis zaldaris 3
foto elvis zaldaris 6
foto elvis zaldaris 7
foto elvis zaldaris 5
foto elvis zaldaris 8
foto elvis zaldaris 10
foto elvis zaldaris 9
foto elvis zaldaris 12
foto elvis zaldaris 1
foto elvis zaldaris 13
foto elvis zaldaris 17
foto elvis zaldaris 19
foto elvis zaldaris 11
foto elvis zaldaris 14
foto elvis zaldaris 18


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas