2014 / 08 / 28

Sudie Nandzingui, sėkmės Buenos Airėms!

Vėliavnešių paradas

II jaunimo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje Lietuvos vėliavą nešė žaidynių čempionas, krepšinio komandos kapitonas Jonas Lekšas. Kaip ir per atidarymą, sportininkų parado nebuvo, jie iš karto susėdo tribūnose ir žiūrėjo iškilmes. Žygiavo tik vėliavnešiai.

Pora valandų trukusioje ceremonijoje dalyvavo Kinijos Liaudies Respublikos premjeras Li Keqiangas, TOK prezidentas Thomas Bachas, žaidynių organizacinio komiteto pirmininkas Li Xueyongas. TOK prezidentas oficialiai pranešė, kad varžybose dalyvavo 204 olimpinių komitetų atstovai, dėkojo kinams už puikiai surengtas žaidynes. Jis vėl kvietė fotografuoti, tik šį sykį ne save, kaip per atidarymą, o kitą žmogų...Buvo padėkota savanoriams.

Parodytas filmuotas siužetas apie Argentinos sostinę Buenos Aires, kuriose vyks trečiosios jaunimo (iki 18 metų) žaidynės 2018-aisiais. Atvykti į savo šalį iš ekrano kvietė ir geriausias pasaulio futbolininkas argentinietis Leonelis Messis.

Programoje pasirodė daug jaunų atlikėjų, dainavo ir šalies estrados žvaigždės. Neapseita ir be įspūdingų oro akrobatų, o tiksliau, akrobačių.

Nandzingas uzdarymas3

Paskutinį kartą nufotografuota, ugnis užgeso. Sudie svetingasis Nandzinge, sėkmingo pasirengimo Buenos Airėms.

Nandzingas uzdarymas4  

Talismanai ir riedžiais važinėjo, ir skraidė

Apie pusę antros nakties vietos laiku (20.30 mūsų šalyje) Lietuvos delegacija iš olimpinio kaimelio pajudės į Šanchajaus oro uostą. Iš ten ilga kelionė lėktuvu į Vokietijos miestą Frankfurtą, o paskui jau į Vilnių. Kelionėje Lietuvos sportinė delegacija praleis ilgiau nei parą. Vilniuje, jeigu lėktuvai nevėluos, mūsiškiai turėtų nusileisti rugpjūčio 29 d., 23 val. 25 min. Kaip sakoma, laimingos kelionės!Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas