2016 / 03 / 07

Stipriausi badmintonininkai –iš Kelmės ir Tauragės

Tauragėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) badmintono finalinės varžybos. Į lemiamas kovas atvykę net 99 jaunieji sportininkai vienu metu rungtyniavo dviejose sporto salėse.

Dėl Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų vardų varžėsi 36 komandos – 18 merginų ir 18 vaikinų iš 18 šalies miestų. Komandą galėjo sudaryti trys badmintonininkai, o įskaitinius taškus rinko du geriausiai pasirodę asmeninėse varžybose vienetų žaidėjai ir viena dvejetų pora.

Susumavus asmeninių varžybų rezultatus, pirmoji vieta atiteko Tauragės „Versmės“ gimnazijos merginų komandai, surinkusiai 133 taškus. Nugalėtojomis tapo: Gabrielė Janušonytė, Dominyka Dragūnaitė ir Dovilė Butvydaitė.

„Nebuvo labai sunki pergalė, žinojome, kad galime laimėti ir tai pasiekėme“, – sakė čempionių titulą iškovojusios merginos. – Džiugu, kad galime dalyvauti tokiose varžybose ir moksleiviai varžosi ne tik futbolo ar krepšinio, tačiau ir badmintono varžybose. Mums tai puikus laiko praleidimo būdas, o dar galime padėti savo mokyklai. Tikimės, kad ir kitais metais galėsime dalyvauti“.

Antrąją vietą užėmė ir 107 taškus pelnė Vilniaus inžinerijos licėjaus merginos – Ona Jurkevičiūtė, Ugnė Pūkaitė ir Dominyka Sitavičiūtė. Trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos „Atžalyno“ gimnazijos komanda, tiesa, joje buvo tik 2 sportininkės – Elizabet Beržanskytė ir Gabrielė Paškevičiūtė.

Vaikinų varžybose daugiausia taškų (127) surinko Kelmės Jono Greičiūno gimnazijos komanda – Dovydas Raila, Karolis Reimeris ir Ailantas Sutkus užėmė pirmąją vietą.

„Ačiū mūsų komandos vadovei Vitalijai Saikavičienei, kuri mumis tikėjo ir buvo mūsų vedlė į pergales. Šiaip viskas tikrai patiko, esame laimingi ir norime toliau siekti gerų rezultatų“, – po paskutinės kovos sakė nugalėtojai.

Nuo nugalėtojų komandos 16 taškų atsiliko Šakių „Žiburio“ gimnazijos rinktinė, kuriai atstovavo Andrius Bendoraitis, Naglis Gudiškis ir Gytis Vizgirda. Tik 5,5 taško iki sidabro apdovanojimų pritrūko aikštės šeimininkams. Tauragės Žalgirių gimnazijos badmintonininkai Renaldas Šileris, Jonas Veisas ir Aironas Vaičikauskas liko 3 vietoje ir tenkinosi bronzos apdovanojimais.

Asmeninėse vaikinų vienetų varžybose stipriausias buvo savų sirgalių palaikomas Renaldas Šileris, kuris mokosi Tauragės Žalgirių gimnazijoje. R.Šileris savo jėgą įrodė ir dvejetų varžybose, kur su porininku Jonu Veisu laimėjo visus susitikimus.

Asmeninėse merginų vienetų varžybose geriausiai sekėsi Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos sportininkei Vytautei Fomkinaitei. Dvejetuose pirmą vietą užėmė Tauragės „Versmės“ gimnazijos merginos D. Dragūnaitė ir G. Janušonytė.

Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Vilmantas Liorančas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyriaus metodininkė Gintarė Juškevičiūtė prizines vietas užėmusioms komandoms įteikė taures, o jų nariams ir vadovams – medalius, diplomus bei Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėlius.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas