2016 / 11 / 08

Stabdomas bendradarbiavimas su KKSD dėl LSA

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) nutraukia 2014 m. gruodžio 10 d. susitarimą su Kūno kultūros ir sporto departamentu (KKSD) dėl Lietuvos sporto apdovanojimų (LSA) organizavimo. Bendradarbiavimas stabdomas, nes KKSD nevykdė susitarimo įsipareigojimo patvirtinti renginio biudžetą, todėl likus mažiau nei dviems mėnesiams iki renginio, LTOK buvo priverstas informuoti apie susitarimo nutraukimą.

„Nenorėjome žengti tokio radikalaus žingsnio, tačiau neturėjome kitos išeities. Laikas greitai bėga, renginys didelis ir svarbus visai Lietuvos sporto bendruomenei. Nepatvirtintas biudžetas visiškai sustabdė organizacinius darbus, todėl buvome priversti visą organizacinę ir finansinę atsakomybę prisiimti sau“, – sprendimą komentavo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos sporto apdovanojimų taryba yra patvirtinusi, kad 2016 m. Lietuvos sporto apdovanojimai vyks dar šiais metais, gruodžio 22 d. Apdovanojimus organizuos ir finansuos (LTOK) bei jo valdomas Lietuvos olimpinis fondas (LOF). Artimiausiu metu bus paskelbtas naujas renginio pavadinimas.

Bus formuojama nauja apdovanojimų taryba. Be LTOK, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos ir KKSD atstovų į ją planuojama pakviesti ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) bei neįgaliųjų sporto atstovus.

Lietuvos sporto apdovanojimuose – 11 nominacijų: metų sportininkas, metų sportininkė, metų vyrų komanda, metų moterų komanda, metų treneris, metų proveržis, metų pergalė, metų sportininkas su negalia ir metų sugrįžimas. Bus įsteigti apdovanojimai sportui nusipelniusiems žmonėms už pagalbą sportininkams ir už nuopelnus Lietuvos sportui. Nominacijų sąrašą taryba dar svarstys – planuojama jį plėsti. Taryba taip pat pasiūlys nominantus, o laureatus rinks kartu su visais Lietuvos žmonėmis, kurie galės balsuoti virtualioje erdvėje.

Šventė vyks „Siemens“ arenoje. Organizatoriai tikisi sulaukti dvigubai daugiau dalyvių nei pernai. Planuojama, kad geriausių 2016-ųjų metų sportininkų apdovanojimo renginį tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Metų sportininkų rinkimai rengiami nuo 1994 m. Praėjusiuose geriausių sportininkų rinkimuose pirmą kartą balsuodami virtualioje erdvėje savo nuomonę galėjo pareikšti ir visi Lietuvos gyventojai.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas