2016 / 11 / 08

„Sporto kino vakarų“ svečias – Arminas Narbekovas

Antradienį Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Vilniaus universitetas (VU) visus sporto mėgėjus kviečia į pirmąjį „Sporto kino vakarų“ renginį. Nacionaliniame atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC, Saulėtekio al. 5), 18 val. visi norintys galės nemokamai pažiūrėti filmą „Ronaldo“. Po filmo peržiūros vyks diskusija, kurioje dalyvaus Seulo olimpinių žaidynių čempionas Arminas Narbekovas.

Antrą kartą vykstantys „Sporto kino vakarai“, kaip ir praėjusiais metais, kviečia į sportą pažvelgti įvairiais socialiniais aspektais. Šių metų renginių ciklo tema – asmenybės. Jį pradės dokumentinis filmas „Ronaldo“. 14 mėnesių kurtas filmas pasakoja vienos didžiausių šių laikų futbolo žvaigždžių istoriją nuo pat karjeros pradžios gimtojoje Portugalijoje ir žiūrovui suteikia galimybę garsųjį Cristiano Ronaldo pažinti ne tik kaip futbolininką, bet ir kaip šeimos žmogų, tėvą, draugą. Sena video medžiaga ir gilūs pokalbiai leis pažvelgti į sportinį ir asmeninį vienos didžiausių šių laikų futbolo žvaigždės gyvenimą.

Po filmo peržiūros „Sporto kino vakarų“ organizatoriai kviečia žiūrovus pasilikti diskusijai su A.Narbekovu ir sporto psichologe Ieva Girčyte-Petrukanece. Diskusiją moderuos sportui neabejingas humoristas Paulius Ambrazevičius.

Kauniečiai šį filmą galės pamatyti lapkričio 21 d. 18 val., jis bus rodomas Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6).

Iš viso „Sporto kino vakarų“ programoje – keturi filmai. Renginių ciklą organizuoja LTOK ir VU, partneriai – Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada ir Lietuvos sporto universitetas.

„Sporto kino vakarų“ programa pateikiama interneto svetainėje http://ltok.lt/kinas.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas