2015 / 04 / 24

Sporto administratorių mokymai – sėkmingi

Penktadienį Vilniuje įvyko paskutinė intensyvių sporto administratorių kursų sesija. Mokymus vedė LSU dėstytoja Irena Valantinė, Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) direktoriaus pavaduotojas Egidijus Balčiūnas ir LTOK Olimpinio švietimo programų vadovė Vita Balsytė.

Kursus finansavo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) solidarumo programa. LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė kursų dalyviams įteikė diplomus su TOK vadovo Tomo Bacho parašais ir specialius prizus už geriausiai atliktas praktines užduotis.

„Tiksliniai mokymai sporto skyrių darbuotojams ir sporto mokyklų vadovams vyko pirmą kartą. Sulaukėme labai gerų atsiliepimų, dalyviai ypač vertino tai, kad didžioji dalis mokymų buvo skirti praktinėms užduotims ir koncentravosi ne į bendras vadybos žinias, o būtent į sporto vadybą. Dalyviai įvertino galimybę apie sporto mediciną ir dopingo kontrolę išgirsti iš pačių buvusių profesionalių sportininkų, taip pat turėjo progos pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasidalinti idėjomis. Tikiuosi, kad kiti mokymai taip sulauks aktyvaus dalyvavimo“, - sakė LSFS generalinė sekretorė Agnė Vanagienė.

Šiuo TOK ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) finansuojamu projektu siekiama gilinti Lietuvos sporto administratorių žinias apie olimpinį sąjūdį, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą. Programa taip pat siekiama ugdyti sporto administratorių gebėjimus rengti programas ir procedūras, kurios padėtų sportui klestėti ir taip padėti visoms sporto organizacijoms kelti sporto administratorių profesionalumą. Kursų dalyviai susipažino ne tik su sporto administravimu, bet ir su misijų organizavimo bei sporto medicinos ypatumais.

Naujas kvietimas kursams bus paskelbtas rugpjūčio mėnesį, o antrasis mokymų ciklas vyks rugsėjo – spalio mėn. Dalyvavimo išlaidos (apgyvendinimas, maitinimas), kaip ir pirmąjį kartą, bus apmokamos Olimpinio solidarumo programos lėšomis. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas