2016 / 11 / 07

Sporto administratoriai tobulėjo kursuose

Lietuvos sporto federacijų sąjunga bendradarbiaudama su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) lapkričio 3-4 dienomis pradėjo jau antruosius šiais metais sporto administratorių kursus. Į mokymus susirinko 22 dalyviai, dirbantys įvairių šalies miestų sporto mokyklose, savivaldybių sporto padaliniuose bei sporto šakų federacijose.

Pirmojoje mokymų dalyje dalyviai buvo supažindinti su pagrindine informacija apie olimpines žaidynes, lektoriai pasakojo apie olimpizmo vertybes, elitinių sportininkų rengimą, olimpinės rinktinės narių atranką ir olimpinės misijos formavimą. Pirmoji mokymų diena buvo skirta vadybos gebėjimų ir kompetencijų tobulinimui. Kursų dalyvių dar laukia dvi intensyvios mokymų dienos lapkričio 24-25 d.

Sporto administratoriams skirtais mokymais siekiama gilinti žinias apie olimpinį sąjūdį, jo vertybes, sporte kylančius iššūkius ir sporto vadybą. Programa ugdo sporto administratorių gebėjimus ir suteikia galimybę visoms sporto organizacijoms kelti darbuotojų profesionalumą.

Sporto administratorių mokymus finansuoja Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo programa, skirta sportininkų meistriškumo, trenerių bei sporto administratorių kvalifikacijos kėlimui, bei olimpinių idealų sklaidai. Programa įgyvendinama kartu su nacionaliniais olimpiniais komitetais.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas