2015 / 05 / 07

Spaudos diena - krepšinio aikštėje

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga krepšinio aikštėje tradiciškai susitiko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) ekipa ir sporto darbuotojų ir veteranų komanda „BBG-Perlas“. Pergalę antrus metus iš eilės šventė žurnalistai. Šįkart jie 53:40 nugalėjo legendinio Rimanto Endrijaičio treniruojamus varžovus, kurių gretose buvo ne tik sporto pasaulyje žinomi žaidėjai.

Komandas pasveikino ir gero žaidimo linkėjo Lietuvos olimpinės akademijos prezidentas ir LTOK garbės prezidentas Artūras Poviliūnas. „BBG-Perlas“ komandai tradiciniame mače pirmą kartą atstovavo olimpinis prizininkas imtynininkas Mindaugas Mizgaitis ir iš Briuselio atvykęs Europos parlamento narys Antanas Guoga. Varžybas stebėjo Lietuvos olimpinio komiteto vadovai, LSŽF prezidentas Gintaras Nenartavičius, Tarptautinės sporto žurnalistų asociacijos viceprezidentė ir LSŽF garbės prezidentė Laima Janušonytė-Steinhoff, sporto žurnalistai, LTOK darbuotojai.

Po rungtynių žurnalistų komanda apdovanojo „BBG-Perlas“ žaidėjus paguodos prizais. LTOK generalinis direktorius Valentinas Paketūras pasveikino žurnalistus su spaudos atgavimo diena ir įteikė simbolines dovanas. LSŽF prezidentas įteikė medalius naudingiausiam varžybų žaidėjui Augustui Četkauskui, jau antrą dešimtmetį rengiamų tradicinių rungtynių pradininkui, LTOK žurnalo „Olimpinė panorama“ vyriausiajam redaktoriui Broniui Čekanauskui ir pirmą kartą šiame mače žaidusiam europarlamentarui A.Guogai.

Spaudos diena 1 of 9
Spaudos diena 2 of 9
Spaudos diena 6 of 9
Spaudos diena 4 of 9
Spaudos diena 3 of 9
Spaudos diena 9 of 9
Spaudos diena 7 of 9
Spaudos diena 8 of 9


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas