2016 / 02 / 09

„SkiErg“ turnyre geriausiai sekėsi kauniečiams

Savaitgalį Druskininkuose rinkosi žiemos sporto šakų mėgėjai – čia vyko „LTeam“ olimpinis žiemos festivalis. Jame dėl geriausiųjų titulo varžėsi ir moksleiviai, dalyvavę Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) finaluose.

Tiesa, koją jauniesiems sportininkams kiek pakišo oro sąlygos. Dėl ištirpusio sniego lygumų slidinėjimo rungtį pakeitė rungtis su slidinėjimo treniruokliu „SkiErg“.

Merginų varžybose, kuriose slidininkėms treniruokliu reikėjo įveikti 300 metrų, geriausiai sekėsi Kauno „Aušros“ gimnazijos atstovei Deimantei Motiejūnaitei. Ji distanciją įveikė per 1 minutę ir 11 sekundžių.

„Aš nesu profesionali slidininkė, esu bėgikė, o dar tiksliau orientacininkė. Slidinėjimas yra tik mano pomėgis, todėl laimėti labai ir nesitikėjau, tačiau ganėtinai smagu“, – po finišo šypsojosi D.Motiejūnaitė.

Asmeninėje įskaitoje antrą vietą užėmė ir nuo nugalėtojos kiek mažiau nei sekunde atsiliko Panevėžio 5-osios gimnazijos atstovė Lauryna Paulauskaitė. Trečia liko Kauno Palemono gimnazijos slidininkė Austė Skaiskirytė.

„Manau, kad tokios moksleivių žaidynės yra labai reikalingos“, –  teigė D.Motiejūnaitė. – Žiemos sporto šakos Lietuvoje nėra populiarios ir išvystytos, todėl tokie renginiai jaunus žmones skatina sportuoti. Tai labai sveikintinas dalykas. Džiugu, kad dalyvauja daug mano bendraamžių, smagu, kad jauni žmonės tarpusavyje konkuruoja“.

14. Nida Babianskaitė (Kauno Palemono gimnazija) 02:02,9

Merginų bendroje komandinėje rungtyje, susumavus asmeninius rezultatus, geriausiai sekėsi Kauno Palemono gimnazijos slidininkėms, kurios įveikė antroje vietoje likusias Panevėžio 5-osios gimnazijos sportininkes.

Merginų komandinė rikiuotė:

1. Kauno Palemono gimnazija, 04:09,0
2. Panevėžio 5-oji gimnazija, 04:31,6

Vaikinų varžybose,  su slidinėjimo treniruokliu „SkiErg“, 500 metrų trasą greičiausiai įveikė Jonas Kukė. Kauno „Aušros“ gimnazijos atstovas sugaišo 1 minutę ir 57 sekundes.

Nuo jo beveik 2 sekundėmis atsiliko Kauno J.Jablonskio gimnazijos slidininkas Paulius Zasčiurinskas, o trečias liko Panevėžio 5-osios gimnazijos sportininkas Domas Stunža.