2016 / 07 / 13

S.Ritteris dvivietę irkluos su M.Griškoniu

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Saulius Ritteris startuos su Mindaugu Griškoniu, o vienvietę valtį irkluos Europos jaunių čempionas Armandas Kelmelis. Tokį sprendimą Lietuvos irklavimo federacija priėmė po to, kai S.Ritterio porininkas Rolandas Maščinskas patyrė traumą ir medikai konstatavo, kad irkluotojas olimpinėse žaidynėse startuoti negalės.

Federacijos vadovai konsultavosi su gydytojais, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) sporto direkcija, treneriu Giovanni Postiglione ir M.Griškoniui sutikus iš vienvietės valties persėsti į dvivietę, apie sprendimą oficialiai pranešė LTOK.

LTOK jau informavo Rio de Žaneiro organizacinį komitetą apie pasikeitimus irkluotojų rinktinėje. S.Ritteris ir M.Griškonis pradėjo treniruotis kartu.

Olimpinės žaidynės Rio de Žaneire vyks rugpjūčio 5-21 dienomis, jose varžysis apie 10,5 tūkst. atletų iš 206 šalių. Pirmą kartą žaidynių istorijoje dalyvaus ir olimpinė pabėgėlių komanda. Į 2016-ųjų metų žaidynes įtrauktos dvi naujos sporto šakos – golfas ir regbis. 28 sporto šakų atstovai varžysis 32 arenose ir 7 futbolo stadionuose.  Lietuvai žaidynėse atstovaus 68 atletai.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas