2018 / 08 / 29

Rugpjūčio „Olimpinė panorama“

Rugpjūčio mėnesio „Olimpinėje panoramoje“ aptariami net trys, beveik vienu metų vykę Europos čempionatai – lengvosios atletikos, irklavimo ir plaukimo. Visuose juose lietuviai iškovojo medalius. Disko metikas Andrius Gudžius lipo ant aukščiausiojo garbės pakylos laiptelio, sidabro medaliu pasidabino Rūta Meilutytė, o štai kito plaukiko Dano Rapšio sidabro medaliu net nežinia buvo džiaugtis ar liūdėti? Mat visi mūsų plaukikui, šio sezono lyderiui, iš anksto pranašavo auksą... Net tris medalius laimėjo irkluotojų įgulos.

Laikinoji Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovė, teisininkė Kornelija Tiesnesytė sako, kad KKSD revoliucijų neplanuoja, o kol nepriimtas departamento perėjimo į ministeriją įstatymas, tolesnė veikla planuojama pagal du galimus scenarijus. „Pirmasis, kad esame integruojami į ŠMM, o antrasis, kad toliau tęsiame veiklą. Aš, kaip teisininkė, galiu pasakyti taip: kol nėra pasirašytas įstatymas, kad KKSD pereina į ŠMM, tol man šis planas vis dar yra projektas...“ – interviu žurnalui sako K.Tiesnesytė.

Apie šiuolaikinės penkiakovės problemas pasakoja mūsų šalies šios sporto šakos federacijos generalinis sekretorius Večiaslavas Kalininas, o su dailiojo čiuožimo renginiu Kaune, su būsimu pasaulio jaunimo iki 21 m. dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ etapu „Amber Cup“ informuoja Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė.

Minėdami Lietuvos Respublikos šimtmetį įdėmiau dairomės į praeitį. Dabar politikas, pareiškęs, kad jam nerūpi sportas, greičiausiai pasmerktų savo politinę karjerą. O kokie buvo to meto valdančiųjų ir Lietuvos prezidentų santykiai su sportu? Apie tai ir apie beveik nežinomą gūdžiu sovietmečiu Atlantą nedidele kreiserine jachta „Hermes II“ įveikusiu buriuotoju Broniumi Rožinsku supažindina mūsų žurnalas.

Rugsėjį prasideda mokslo metai. Tai mėnuo, kai vaikai renkasi aktyvų gyvenimo būdą, sporto būrelius. Tinkamas pasirinkimas gali nulemti visą tolesnį mažojo žmogaus gyvenimą. Tai ir kitos aktualijos LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės žodyje skaitytojams.

Žurnalas pristato LTeam konferencijos, kuri vyks rugsėjo 13 d. Impuls sporto klube Vilniuje (A.Vienuolio g. 4), programą.

Eelektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

SEB arenoje,

„Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas