2017 / 09 / 01

Rugpjūčio „Olimpinė panorama“

LTOK interneto svetainėje (Naujienos ir media/biblioteka) jau galite skaityti rugpjūčio mėnesio žurnalą „Olimpinė panorama“. Jame rašoma apie LTOK būstinėje paminėtą svarbią istorinę datą – prieš 25 metus ką tik nepriklausomybę atgavusi Lietuva vėl buvo priimta į olimpinę šeimą ir 1992 m. dalyvavo Albervilio žiemos ir Barselonos vasaros olimpinėse žaidynėse.

Prisiminimais apie Barselonos žaidynes dalinasi pirmasis nepriklausomos Lietuvos olimpinis čempionas disko metikas Romas Ubartas, bronzos medalius laimėję krepšininkai Valdemaras Chomičius, Sergejus Jovaiša, misijos vadovai ir kiti tų žaidynių dalyviai. Taip jau sutapo, kad R.Ubartas olimpinį auksą, o diskininkas Andrius Gudžius pasaulio čempiono aukso medalį, iškovojo tą pačią dieną, po 25-erių metų. Apie A.Gudžių ir jo pergalę Londone taip pat pasakojama žurnale.

Ką matė ir girdėjo atvirų durų dienose Japonijoje, informuoja LTOK delegacija. LTOK olimpinio sporto direktorius Einius Petkus, jo pavaduotojas Kazys Steponavičius, Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas bei olimpinės rinktinės vyriausiasis gydytojas Dalius Barkauskas Tokijo olimpinių žaidynių organizacinio komiteto konferencijų centre išklausė 2020 m. olimpinių žaidynių organizacinio komiteto bei atskirų tarnybų vadovų pranešimus apie pasirengimo žaidynėms eigą, apžiūrėjo esamas ir statomas olimpines bazes ir t.t.

Šiame numeryje aptariamos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės perspektyvos Europos čempionate, apie savo šių metų planus pasakoja pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklinio pora, ką veiks baigęs sportinę karjerą skaitytojus supažindina garsiausias šalies badmintonininkas Kęstutis Navickas. Minimas dar vienas jubiliejus: prieš 80 metų Lietuvos krepšininkų iškovota pergalė Europos čempionate Rygoje.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čia

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas