2018 / 10 / 17

Renkami aktyviausi kūno kultūros mokytojai

Nuotraukoje - praėjusių metų laureatai

Aktyviausi, darbui su jaunąja karta atsidavę kūno kultūros pedagogai tradiciniame konkurse sulauks įvertinimo - startavo geriausiųjų rinkimų viešas balsavimas.

Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursas rengiamas devintą kartą. Šių metų konkursas išskirtinis, nes bus įvertintas pedagogų darbas ne tik mokyklose, bet ir darželiuose. Pagal atskirą kategoriją pirmą kartą bus išrinkti ikimokyklinio ugdymo įstaigose kūno kultūros užsiėmimus vedantys pedagogai.

Kandidatūras teikė patys pedagogai ir jų atstovaujamos įstaigos. Pagal dvi kategorijas - tarp mokyklų ir tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų - sudėjus viešo balsavimo internete ir komisijos balsus bus išrinkti du geriausiųjų penketai.

Balsuoti galima iki spalio 25 d. „Lrytas.lt“ svetainės rinkimų puslapyje:

Balsavimo nuoroda

Pagrindiniai konkurso kriterijai – mokytojų praktinė veikla bei indėlis į vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, kūno kultūros ir sporto plėtrą 2016-2018 mokslo metais. Atsižvelgiama ne tik į pergales sporto varžybose, bet ir aktyvumą organizuojant renginius, inovatyvių metodų taikymas ugdant jaunąją kartą, darbas su ugdymo įstaigų bendruomenėmis bei kita.

Praėjusiais metais konkurso laureatais tapo Vilniaus, Kauno, Kėdainių rajono, Prienų ir Radviliškio rajono kūno kultūros pedagogai.

Konkursą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas