2014 / 09 / 18

Rengiami nauji LTOK įstatai

Vyksta posėdis

Rugsėjo 18 d. įvyko LTOK vykdomojo komiteto posėdis. Kalbėta apie Lietuvos sportininkų pasirodymą jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse Nandzinge, pasaulio šiuolaikinės penkiakovės ir krepšinio čempionatuose, aptartas LTOK įstatų naujos redakcijos projektas.

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir LTOK olimpinio švietimo direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos rinktinės vadovas Einius Petkus pasidžiaugė šalies jaunųjų sportininkų pasiekimais Nandzinge, 19 vieta neoficialioje komandinėje įskaitoje tarp 204 pasaulio šalių ir olimpinių komitetų. Pranešėjai akcentavo išaugusį sportininkų meistriškumą, gyrė žaidynių organizatorius kinus. Žaidynių prizininkams ir jų treneriams bus surengtos pagerbtuvės.

D.Gudzinevičiūtė informavo apie keliones drauge su LTOK generaliniu sekretoriumi Valentinu Paketūru į pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatą Lenkijoje ir į vyrų krepšinio čempionatą Ispanijoje. Ten LTOK vadovai žiūrėjo varžybas, bendravo su sportininkais ir treneriais, susitiko su mūsų šalies ir tarptautinių federacijų vadovais.

Pirmųjų Europos žaidynių rengimo koordinuojančios komisijos posėdyje Baku dalyvavo tos komisijos narys, LTOK garbės prezidentas Artūras Poviliūnas. Jis informavo, kad pasirengimas vyksta sklandžiai, baigiami statyti centrinis stadionas, baseinas, o dauguma kitų sporto bazių jau pilnai įrengtos ir pasirengusios priimti sportininkus. Tiesa, vis dar daromi kai kurie pakeitimai sporto programoje.

Nutarta skirti LTOK stipendijas penkiems Lietuvos sporto universiteto ir šešiems Lietuvos edukologijos universiteto pažangiems studentams ir perspektyviems sportininkams. LTOK su šiomis aukštosiomis mokyklomis yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį.

Kaip rengiamas LTOK įstatų naujos redakcijos projektas supažindino V.Paketūras. Tęsiant diskusijas šiuo klausimu kalbėjo A.Poviliūnas, KKSD generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Vainys, D.Gudzinevičiūtė.

LTOK vykdomojo komiteto posėdyje dalyvavo ir Ministro pirmininko patarėjas sportui Vytautas Janušaitis.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas