2014 / 03 / 18

Prieš nesąžiningus varžybų organizatorius

Kalba D.Kazlauskas

Vilniuje vyko seminaras tema: „Kokios institucijos Europos Sąjungoje kovoja su nesąžiningu varžybų organizavimu?“. Tokie seminarai jau vyko daugelyje Senojo žemyno šalių, o juos rengia Europos loterijų asociacija ir kitos sąžiningu žaidimu besirūpinančios organizacijos. Pasitarimo dalyvius pasveikino ir apie šių problemų aktualumą kalbėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.   

Seminare Vilniuje dalyvavo Lietuvos ir Latvijos sporto varžybų bei loterijų organizavimu užsiimančių institucijų atsakingi darbuotojai. Pranešimus skaitė Europos loterijų asociacijos sporto žaidimų vykdomasis sekretorius Vagelis Alexanderis, Tarptautinių strateginių ryšių instituto ekspertas Pimas Vershuurenas ir kiti. Diskusijose, kurioms vadovavo UAB „Olifėja“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas, buvo kalbama apie nesąžiningas lažybas, sutartus rezultatus, sukčiavimą sporte ir t. t. Po pasitarimo svečiai iš užsienio drauge su „Olifėjos“ darbuotojais išbandė jėgas krepšinio aikštelėje.    

Donato pasitarimas2014 3 2Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas