2018 / 12 / 05

Prasidėjo akcija „LTeam Kalėdos 2018“

„Kalėdų senis dovanomis apipila tik pavienius vaikus, darželiams ir mokykloms, kaip įstaigoms, dovanų neatveža. Geriau pagalvojus, mokyklos ir darželiai neturi kaminų, nėra per kur Kalėdų seneliui ten įlįsti,“- juokauja pirmasis į „LTeam Kalėdų“ namelį dovaną įdėjęs irkluotojas Mindaugas Griškonis.

Norėdamas ištaisyti šią „neteisybę“, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir projekto partneris „Decathlon Lietuva“ skelbia akciją „LTeam Kalėdos 2018“. Jos metu darželiams ir mokykloms bus išdalinta sporto inventoriaus už ne mažiau kaip 10 tūkstančių eurų.

10 prizų įstaigos sulauks iškart po Kalėdų, kam jos atiteks, paaiškės burtų būdu LTeam Facebook paskyros LIVE transliacijos metu.

Penkioms mokykloms ir penkiems darželiams atiteks sporto inventoriaus už ne mažiau kaip po 1000 eurų. Akcijai sulaukus didelio palaikymo, organizatoriai pasilieka teisę padidinti laimingųjų ugdymo įstaigų kiekį, o prieš įteikdami dovanas atsižvelgs į kiekvienos įstaigos poreikius.

Ugdymo įstaigos, norinčios sudalyvauti „LTeam Kalėdose 2018”, turi užpildyti nesudėtingą paraišką (paraiškos formą rasite čia: https://goo.gl/EQ7Zzk).

Apdovanoję darželius ir mokyklas, akcijos organizatoriai nepamirš ir LTeam fanų.  LTeam Facebook fanai pretenduos į penkis daiktinius prizus, kurių bendra vertė – ne mažesnė kaip 1000 eurų.

Prisijungti kviečiamos įmonės, organizacijos, asmenys

Prie „LTeam Kalėdų 2018” akcijos kviečiami prisijungti visi norintys – įmonės, įstaigos, organizacijos, fiziniai asmenys. Jų padovanotas sporto inventorius bus skirtas mokykloms ir darželiams.

Pirmasis dovaną į „LTeam Kalėdų“ namelį įdėjo olimpietis M. Griškonis.

„Gruodis – dovanų metas. Malonu jas ne tik gauti, bet ir pirkti, įpakuoti, padėti po egle. Šiuo atveju – į Kalėdų namelį. Šis projektas – dar vienas žingsnis sveikatinti visuomenę, sudaryti galimybes vaikams ir paaugliams pamėgti sportą, kokybiškiau sportuoti kiekvieną dieną,“- sakė M. Griškonis.

Dovanoti sporto inventorių galima nuo gruodžio 4 iki gruodžio 20 dienos, atnešant dovanas į „LTeam Kalėdų“ namelį, pastatytą LTOK kieme, Olimpiečių g. 15.

Sporto inventoriaus kiekį, kurį prie akcijos prisidėjusios įmonės nupirks parduotuvėje „Decathlon“, projekto partneris „Decathlon Lietuva“ padvigubins.

„Mūsų tikslas - kad Lietuvoje kuo daugiau vaikų atrastų malonumą saugiai ir smagiai sportuoti, kad sportas sukurtų dar stipresnį bendrystės jausmą. Tad tikrai nuoširdžiai džiaugiamės galėdami šiais metais būti mėlynuoju Kalėdų Seneliu!“- sako UAB „Decathlon Lietuva“ vadovas Nicolas Fogola.

Dovanos ugdymo įstaigoms bus įteiktos 2019 metų pradžioje, jas į mokyklas ir darželius atveš LTeam komandos nariai – Lietuvos olimpiečiai.

DPP 56DPP 55DPP 54DPP 53DPP 51DPP 52DPP 50DPP 49DPP 48DPP 0003DPP 0002DPP 0001Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas