2019 / 05 / 16

Posėdyje patvirtinta Europos žaidynių rinktinė

Ketvirtadienį, gegužės 16 dieną, įvyko eilinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis. Jame buvo patvirtintas Lietuvos delegacijos sąrašas antrosioms Europos žaidynėms.

Oficialią Lietuvos komandą Baltarusijos sostinėje vyksiančiose žaidynėse sudarys 73 sportininkai, 30 trenerių, 4 komandų vadovai, 11 medikų, 3 delegacijos vadovai ir 10 komandą aptarnaujančio personalo. LTeam komandoje Lietuvos garbę gins 31 moteris ir 42 vyrai, 13 sporto šakų atstovai. Iš viso oficialios Lietuvos delegacijos, vyksiančios į Europos žaidynes, sąraše - 131 asmuo (sportininkų, trenerių ir komandų techninio personal sąrašą rasite žemiau).

Posėdyje buvo atkreiptas dėmesys į sportininkų sąraše esantį boksininką Evaldą Petrauską, kuris dėl problemų su teisėsauga yra laikinai suspenduotas. Olimpinio medalio savininko dalyvavimas antrosiose Europos žaidynėse paaiškės artėjant varžyboms.

Vydomajame komitete informuota apie LTOK atstovų dalyvavimą XV Europos jaunimo olimpinio festivalio Baku (Azerbaidžanas) misijos vadovų seminare bei tarptautinėje fizinio raštingumo konferencijoje Vinipege (Kanada).

Posėdyje taip pat buvo pristatytas pirmą kartą Lietuvoje žiniasklaidos atstovams surengto projekto „Lyčių lygybės link žiniasklaidoje“ seminaras, aktualiausi artėjančios Olimpinės dienos renginio iššūkiai bei jau nuveikti darbai. LTOK VK posėdyje papildytas Lietuvos olimpinės komandos kandidatų Tokijo olimpinėms žaidynėms sąrašas bei patvirtinti Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės ir olimpinės pamainos sportininkų 2018-2019 metų sezono sąrašai.

LTOK VK posėdyje dalyvavo LR Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, pristačiusi Lietuvos sporto politikos aktualijas.

Galeriją iš LTOK VK posėdžio rasite LTOK Facebook paskyroje arba paspaudę ČIA.

Oficialus LTeam sportininkų, trenerių ir techninio personalo Europos žaidynėse sąrašas:

Badmintonas

Vytautė Fomkinaitė (vienetas, dvejetas)

Gerda Voitechovskaja (dvejetas)

Treneris Juozas Špelveris      

Baidarių ir kanojų irklavimas                         

Vadim Korobov (C-1 1000 m)

Rūta Dagytė (C-1 200 m)

Ričardas Nekriošius (K-2 1000 m)

Andrėj Olijnik (K-2 1000 m)

Artūras Seja (K-1 200 m)

Henrikas Žustautas (C-2 1000 m; C-1 200 m)

Ilja Davidovskij (C-2 1000 m)

Vyr. treneris Romualdas Petrukanecas, treneriai Sergėj Sorokin, Kazimieras Rėksnys ir Egidijus Gustas, kineziterapeutas Jurijus Vaščenkovas, komandos vadovas Egidijus Balčiūnas

Boksas            

Edgaras Skurdelis (60 kg)

Evaldas Petrauskas (64 kg)

Saimonas Banys (69 kg)

Vytautas Balsys (75 kg)

Paulius Zujevas (81 kg)

Robertas Jokulys (91 kg)

Mantas Valavičius (+91 kg)

Vyr. treneris Vidas Bružas, treneris Vincas Murauskas

Dviračių sportas                     

Simona Krupeckaitė (sprintas, komandinis sprintas, keirinas, 500 m)

Miglė Marozaitė (sprintas, komandinis sprintas, keirinas, 500 m)

Olivija Baleišytė (skračas, grupinės, omniumas, medisonas)

Vasilijus Lendel (sprintas)

Svajūnas Jonauskas (keirinas)

Viktorija Šumskytė (medisonas, skračas, grupinės, omniumas)

Vyr. treneris Dmitrij Leopold, trenerė Solveiga Baleišytė, komandos vadovas Bronislavas Pliavga

Gediminas Bagdonas (grupinės, individualios)

Ramūnas Navardauskas (grupinės)

Ignatas Konovalovas (grupinės, individualios)

Venantas Lašinis (grupinės)

Rojus Adomaitis (grupinės)

Treneris Artūras Šiugždinis, mechanikas Saulius Šakinis, masažuotojas Paulius Katinas

Rasa Leleivytė (grupinės)

Silvija Pacevičienė (grupinės, individualios)

Treneris Valerijus Konovalovas, masažuotojas Paolo Baldi

Dziudo            

Sandra Jablonskytė (+78 kg)

Santa Pakenytė (+78 kg)

Karolis Bauža (-100 kg)

Kęstutis Vitkauskas (-73 kg)

Treneris Eduard Techov

Gimnastika    

Robert Tvorogal (daugiakovė, atskiri prietaisai)

Treneris Jevgenij Izmodenov

Imtynės          

Danutė Domikaitytė (WW 68 kg)

Kamilė Gaučaitė (WW 76 kg)

Kornelija Zaicevaitė (WW 62 kg)

Auksė Rutkauskaitė (WW 57 kg)

Treneriai Aivaras Kaselis, Tatsiana Bokhan, Andrius Stočkus

Lukas Krasauskas (FS 97 kg)

Treneris Sergejus Kasimovas

Eividas Stankevičius (GR 87 kg)

Romas Fridrikas (GR 130 kg)

Vyr. treneris Mindaugas Ežerskis, treneris Ruslan Vartanov

Krepšinis 3x3

Medas Kuprijanovas

Paulius Semaška

Lukas Grabauskas

Gytis Radzevičius

Komandos vadovas Darius Sarkanas, treneris Dainius Novickas

Lengvoji atletika                     

Karolina Deliautaitė (100 m)

Kostas Skrabulis (100 m)

Rapolas Saulius (110 m b/b)

Rasa Mažeikaitė (100 m b/b)

Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas)

Jogailė Petrokaitė (šuolis į tolį)

Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį)

Agnė Šerkšnienė (4x400 m)

Modesta Justė Morauskaitė (4x400 m)

Artūras Janauskas (4x400 m)

Rokas Pacevičius (4x400 m)

Benediktas Mickus (universali estafetė)

Eglė Balčiūnaitė (universali estafetė)

Gediminas Truskauskas (universali estafetė)

Eva Misiūnaitė (universali estafetė)

Mindaugas Striokas (estafetė)

Akvilė Andriukaitytė (100 m)

Martynas Vrašinskas (110 m b/b)

Gabija Galvydytė (estafetė)

Monika Elenska (estafetė)

Augustė Ragalaitė (šuolis į tolį)

Komandos vadovė Nijolė Medvedeva, treneriai Teresė Nekrošaitė, Martas Skrabulis, Mindaugas Krakys, Audronė Gavelytė, kineziterapeutas Spartakas Zastarskis

Sambo            

Karina Stefanovič (+80 kg)

Gintaras Katkus (52 kg)

Treneris Eduardas Rudas

Stalo tenisas  

Medardas Stankevičius (vienetas)

Treneris Viktoras Stankevičius

Šaudymas      

Gabrielė Rankelytė (25 m MP (30+30))

Trenerė Vida Zvicevičienė

Alisa Bogdanova (SK 125JW)

Rolandas Račinskas (SK 125)

Treneris Germanas Bogdanovas

Šaudymas iš lanko                 

Inga Timinskienė (Recurve Women)

Treneris Ugnius Timinskas



Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas