2015 / 07 / 27

Pirmą barjerą peržengė tik vienas tenisininkas

J.Adomavičius, V.Banaitytė, L.Saulis, G.Remeikis, T.Kirstukas, I.Daujotaitė

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje iki vėlaus vakaro užsitęsė tenisininkų kovos. Vienetų varžybas pradėjo keturi Lietuvos tenisininkai: Lukas Saulis, Julius Adomavičius, Iveta Daujotaitė ir Viktorija Banaitytė. Pergalę pelnė ir toliau kovą tęs tik Lukas.

Penkiolikmetis Lukas Saulis susitiko su latviu Martinu Roceniu ir trijų setų kovą laimėjo  7:5, 3:6, 6:1. Pasak trenerio Tomo Kirstuko, buvo svarbu atlaikyti karštį ir išlikti susikaupusiu. Su tais pačiais iššūkiais susidūrė ir Latvijos sportininkas – abu tenisininkai nepratę prie karščio ir kietos dangos, ant kurios žaidžiama Tbilisyje.

Julius Adomavičius 0:6, 1:6 nusileido vienam stipriausių Europoje tarp keturiolikmečių tenisininkų bulgarui Adrianui Andrejevui.

Daugiausiai festivalyje vilčių teikusiai Ivetai Daujotaitei sutrukdė neseniai patirta trauma. Dėl kovos metu paūmėjusio kairės rankos skausmo sportininkė turėjo nutraukti kovą su itale Benedetta Ivaldi. Dėl skausmo Iveta nedalyvaus ir dvejetų varžybose.

Apie 22:20 vietos laiku kovą baigė Viktorija Banaitytė. Ji 1:6, 3:6 pralaimėjo Armėnijos sportininkei Marinai Davtijan.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas